2737
2734
عنوان

مامان هایی که مرداد 1401 بی بی چک شون مثبت شده بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3579 بازدید | 520 پست
عزیزم من و‌ضما سن بارداریمون یکیه اخرین بار چند هفته سونو دادی؟وزن نی نی کوچولو چند بود؟ و ای ...

من هفته پیش سونو دادم چهارشنبه، 31هفته و 4 روز بودم، طول سرویکس 36، وزن نینی 1800

وزن نینی شما چقدر بود؟ 

عزیزم من و‌ضما سن بارداریمون یکیه اخرین بار چند هفته سونو دادی؟وزن نی نی کوچولو چند بود؟ و ای ...

استراحت میکنی؟ دلیلش چیه طول سرویکس کم شده، درخواست آمپول بتامتازون دادی به دکترت؟ 

من سر دخترم اینطوری شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته پیش سونو دادم چهارشنبه، 31هفته و 4 روز بودم، طول سرویکس 36، وزن نینی 1800 وزن نینی شما چقدر ...

عزیزم ماشالا

من ۳۲ هفته و‌۱ وزن نی نی ۱/۸۰۰ بود

طول سرویکستون از اول بارداری اصلا تغییر نکرده؟

استراحت میکنی؟ دلیلش چیه طول سرویکس کم شده، درخواست آمپول بتامتازون دادی به دکترت؟  من سر دختر ...

اره استراحت دارم ولی دیگ دارم افسرده میشم

هفته ای یدونه فمولایف میزنم

شیافم برام نوشته دکتر و سونو واژینال ک هنوز انجام ندادم

بتامتازونم داده هنوز تزریق نکردم

2731
اره استراحت دارم ولی دیگ دارم افسرده میشم هفته ای یدونه فمولایف میزنم شیافم برام نوشته دکتر و سونو ...

به منم گفت چون سابقه دارم احتمالا طول سرویکسم کم شه، از الان استراحت کنم و شیاف بزارم

اما فعلا حالشو ندارم شیاف مصرف کنم

به منم گفت چون سابقه دارم احتمالا طول سرویکسم کم شه، از الان استراحت کنم و شیاف بزارم اما فعلا حالش ...

من دفعه پیش نشتی کیسه آب، کم کاری تیروئید، طول سرویکس کوتاه و بستری تو بیمارستان، زدن بتامتازون و بالارفتن قند و تزریق انسولین و بزرگ شدن کلیه و سنگ ساز بودنش و تجربه کردم

این سری غلظت خون و کم کاری تیروئید و لک بینی و هماتوم و سنگ کلیه و درد دندونی که عصبی کشی شده رو داشتم، خدا به بعدش رحم کنه

2740