2733
2734

سلام دوستان من مدیر پروژه حسابداری هستم و به یکی از مدیر عامل های پروژه هام علاقه دارم که اتفاقن دوست صمیمی رئیسم هم هست و خیلی وقت ها مسافرت یا دور همی هم رفتیم و شناخت ازش دارم ولی به شدت با سیاسته و من متوجه نمیشم حسش به من چیه میخواستم بدونم به نظرتون واقعا با قانون جذب میشه یه فرد خاص رو جذب کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قانون جذب فقط تا مرحله جلب توجه طرف برای من اثر داشته 😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
 ببین اگر خیلی بهش فکر کنی یا خیلی خوشت بیاد ی حرکاتی انجام میدی که اون طرف ناخواسته سمتت میاد ...

منم همینطور شد

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

روی طلسمهای روانی و باورهای محدودکننده و مخربت در مورد عشق و ازدواج کار کن،بعد از مدتی کسی ک هم فرکانست باشه خودش سروکله اش پیدا میشه.

هیچوقت برای نشون دادن علاقه ات ب مردی ک هیچ توجهی بت نشون نمیده دست و پا نزن،پشیمون میشی بدجور،صبر کن خودش بیاد سمتت.

هرگز وجود ارزشمند خودت رو سطل آشغال باورهای فاسد دیگران نکن
2706