2733
2734

حتما ی جوری ببرش سرم میزنن دارو میدن بهتر میشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم منم گرونا گرفتم خدایا بجه هامو جیکار کنم همشونم کوچولو کوچولو 😥

پارسال مرداد همگی گرفتیم امسال هم😥😥

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

برو داروخانه براش ازیترومایسین هرر۱۲ ساعت  و شربت کروم هگزین ۸ ساعت و سرماخوردگی ۸ ساعت بخر و بده طبق ساعت بخوره اگر تب هم داره هر ۴ تا ۶ ساعت شیاف دیکلوفناک 

اب سیب 

اب هویج 

اب پرتقال 

ابلیمو عسل 

چای پونه اویشن  

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
مایعات گرم بده استامینوفن و شربت پلارژین اگر تب طولانی شد یا قفسه سینه درد گرفت یا تنگ نفس هر جور ش ...

از صبح حالش بد بود

ولی بعدازظهر بدتر شد

الان سرفه میکنه تبش هم رفته بالا

حالا خوابیده

چیزی هم نمیخوره

براش سوپ گذاشتم فعلا 

هر چی میگم بیا بریم دکتر نمیاد

سر درد هم داره 

استامینفون هم امروز ۴ ساعتی خورده

2738
پسش بر نمیام خب چکارش کنم

ممکنه بدتر بشن از این دکتر های انلاین هم هست ولی شاید گرون باشه بیاد تو خونه سرم بزنه براشون 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
برم هر جور شده ببرمش دکتر 

اره بهتره عزیزم

برو داروخانه براش ازیترومایسین هرر۱۲ ساعت  و شربت کروم هگزین ۸ ساعت و سرماخوردگی ۸ ساعت بخ ...

دوست عزیز اون شربت برم هگزین هست نه کروم هگزین

ضمنا با سرکوب سرفه اگر نوع اومیکرون  باعث رشد سریع تر ویروس میشه لطفا بدون اطلاعات نسخه نپیچید

2706