2733
2734
جدیی وای خدای مننن 🥲بعد بهش گغتی چی گف چن وقته ازدواج کردبن

ده ساله.البته قبلش بهش شک کرده بودم.ولتساپ وب خودش رو لبتابش بازبود روشن کردم.و دیدم البته رالطشون در حال اتمام بود.چون شوهرم بهش تو ویس میگفت زنم نفراول زندگیمه ،ولشذنمیکنم .ولی تورو هم میخام.براهمین بحثشون بود.اره به شوهرم گفتم وادعا کرد که تموم شده ولی همکارشه و هموزم میدونم گاهی درارتباژن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

چت مخفی کجاس؟چ جوری ببینم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

الان بفهمید خیانت میکنه میتونید جدا شید و دنبال مدارک هستین برای جداییتون ؟ 

عزیزانم وقتی تصمیم به جدایی ندارین با فکر و خیال نه خودتو‌نو داغون کنید و نه زندگیتونو 

اینقد شک به دلتون راه ندین 

اگه واقعا تصمیم به جدایی دارین و دنبال مدرکین برین اینکارو کنید 

ولی وقتی بفهمین دعوا کنید جیغ بکشید و اون وقیح تر بشه چه فایده داره اینکار 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
من واتساپم رو لبتات اسکن هست این کار نکنید  بعد ی تایمی پیام میاد رو صحفه گوشی که گوشیتون اسکن ...

اون تایمی که پیام میاد اصلا تایم مشخصی نیست یهو میبینی همون لحظه اس یا چنددساعت بعد یا چند روز دیگه اصلا مشخص نیس

2706