2733
2739
عنوان

بنظرتون این قراره خاستگاری من بیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 32 پست

از چیزایی که گفتی 

هیچی معلوم نمیشه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما یه دلیلی داره که نظر بقیه رو خواستم، وگرنه دوست پسر خودم هم خیلی پولدار تره هم ادم حسابیه. عزیز ...

جوابتو تاپیک قبلی دادن دیگه 

اگر خودت یکیو داشتی که انقدر هول نمیشدی 

باشه بابا پولدار

موفق باشی 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2728

منم روی یکی از پسرای فامیل حساب کرده بودم ۴ سال چراغ سبز میداد آخر جلوی خودم رفت یه دختر چندین بار پایین تر از من گرفت به لحاظ مالی فرهنگی ظاهری لاغر تر بود  توی عروسیشون که مفصل بود به خودم فقط لعنت میفرستادم  تا پسرا رو توی محضر و خودتون با لباس سفید نبودین نه حسابی کنید نه دل ببندید 

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖
2738
جوابتو تاپیک قبلی دادن دیگه  اگر خودت یکیو داشتی که انقدر هول نمیشدی  باشه بابا پولدار ...

تو که انقد پیگیری چندتا تاپیک قبلترمم ببینی متوجه میشی چندساله با یکی دوستم، چقد کوته فکری🤦‍♀️

تو که انقد پیگیری چندتا تاپیک قبلترمم ببینی متوجه میشی چندساله با یکی دوستم، چقد کوته فکری🤦‍♀️

من مگه بیکارم برم تاپیکهاتو بخونم

تاپیک قبلیتم درمورد این اقا صبح دیده بودم 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
منم روی یکی از پسرای فامیل حساب کرده بودم ۴ سال چراغ سبز میداد آخر جلوی خودم رفت یه دختر چندین بار پ ...

من دوست پسر دارم چند ساله باهمیم یکم استرس گرفتم که اگه من باشم نرن با بابام حرف بزنن چون بابامم چند بار قبلا توی صحبتاش میگفت سنت داره بالا میره و فلان

2706