2733
2734
خانوما من میدونم که اگه فضله موش توی برنج پخته باشه حکمش اینه که اون برنج نجس هست وخوردنش حرام.... الان مشکلم اینه که من مهمونم وتوی قابلمه برنج فضله رو دیدم...به نطرتون چیکار کنم که برنج رو نخورم...چندین بار توی مهمونی ها این مشکل برام پیش اومده ومتاسفانه بر خلاف میلم برنج خوردم...الان به نظرتون چیکار کنم ؟
من به حلال و حرومش کاری ندارم ولی میدونم میکروبیه مطمعنی که فضله اس؟ شاید ازون دونای مخصوص برنج یا سنگه
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من فکر نمیکنم این سنگایی که تو برنجه و موقع پخت نرم میشه فضله موش باشه.چون اگه موش روی برنج قرار گرفته باشه،همون بودنش هزار تا مریضی منتقل میکنه،چه برسه به فضله ش و نباید خوردش. ما که خودمون شالیزار داریم،میگیم این فضله موش نیس.اگرچه بیشتر مردم اینو میگن. من خودم بیشتر باید تحقیق کنم و ببینم این چیه
من فقط از زندگی یه چیز میخوام......اینکه خیلی....دوسم داشته باشی..
با ستاره موافقم مطمئنی فضله بوده سنگ نبوده؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عجیبه آخه فضله موش در آب برنج حل می شه
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
فکر کنم همون دونه های سیاه خود برنجاست اخه فضله موش چندباری که من دیدم حالت بیضی و کشیده داره
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
برنج ش محلی بود
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706