2733
2734
سرطان سینه چه علامتی داره.؟ چند وقتیه یه توده اندازه توپ وروجک حس می کنم نگرانم خیلی
فروش لباس و کفش دخترانه قیمت پایین کیفیت بسیار خوبwww.mamankoochak.blogfa.com
دور از جون عزیزم... ان شالله ک خطر ناک نیست... شاید کیست باشه... سنتون تو پروفایل ۲۱ هس... برای زیر ۲۵سال ماموگرافی انجام نمیدن،سونو میدن
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول برو پیش جراح عمومی و اون بالمس نوع توده رو میتونه تشخیص بده.و برات سونو مینویسه....
هیییع الهی سرطان ریشه کن بشه.نگران نباش چیز مهمی نیس.احتمالا فیبرو ادنوم است
الهی عامِلنا بَفَضلک،و لا تُعامِلنا بِعدلِک یا کریم. ********من نسیبه ام. این کاربری جدیدمه.*********
ممنون از همه سی سی جان ینی چی چرخشی؟ اخه تحقیق کردم نوشته بودن تغییرات هورمونی هم باعث تورم غدد سینه میشه منم اخیرا همش قرص ضد بارداری میخورم شاید بخاطر اینه از دکتر رفتن متنفرم.
توده های متحرک معمولا فیبروادنوم هستن و بر اثر تغییرات هورمونی به وجود میان و خوش خیم هستن برو دکتر متخصص برات سونو مینوسن چک میکنن معمولا زیر سه سانت و کاری ندارن ولی بالای سه سانت و میگن جراحی کنی بهتره ولی باز بهر حال خوش خیم هستن و نگرانی نداره..
وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...
بچه ها از دیروز یکم بزرگتر شده و حسش میکنم وقتی فشار میدم یکم درد داره دکترا هم پنج شنبه نیستن میترسم فردا بزرگتر بشه

عزیزم نیازی نیست که مشکوک باشی حتماً تو باید سالی یه بار ماموگرافی کنی از سینت. من خودم سالی یه بار ماموگرافی تو کلینیک تابناک انجام میدم. شمارشو برات میذارم حتماً برو انجام بده88891112

2706