2733
2739

سلام عزیزان اگر تاپیک قدیمی من رو خونده باشید اینجا   

اگر در جریان نیستین حتما این تاپیکو بخونید (کلیک کنید)

من و همسرم از سال 98 درمان رو شروع کردیم...و بعد از یک آی وی اف ناموفق دوباره تیر 1401 درمان رو از سر گرفتیم در همون مرکز ناباروری ابن سینا تهران

ازینکه سال گذشته توی آزمایش همسرم اسپرم پیدا شد خیلی خوشحال شدیم و امیدوار که این موضوع همیشگیه...ولی امسال تیرماه که همسرم آزمایش داد متوجه شدیم خیر اینطور نیست و دوباره اسپرم صفر هست... یه نکته خیلی مهم رو هم بگم...بچه ها خیلی مهمه پیش چه دکتری میرین...توی مرکز ابن سینا ما تا سال گذشته 2تا دکتر خوب بیشتر نمیشناختیم یکیش دکتر آراسته بود یکیشم دکتر بهرنگ آبادپور...ولی دکتر ناصر جنتی که این سری خیلییییی اتفاقی همسرم رو ویزیت کرد از همش بهتره...انگار میدونست شیمی درمانی و رادیوتراپی چه بلایی سر طرف میاره ولی اونیکیا اصلا توجهی به این موضوع نداشتن...به همسرم گفت وقتی سرطانت برنگشته و درمان شده ما نمیتونیم برا تو یدونه اسپرم پیدا کنیم؟؟؟ میدونی این حرف بعد 3 سال دوندگی چقدر بهمون امید داد؟؟؟ که بالاخره یکی پیدا شد بفهمه بابا همسر من از سرطان اینطوری شده مثه بقیه نیست که مثه بقیه باهامون برخورد کنی و دارو بدی...حالا اینا به کنار من خودمم ذخیره تخمدانم 0.1 هستش ولی نامه تایید آی وی اف رو از سمت دکتر خودم(که البته خودم دکترمم رو عوض کردم) خانم دکتر معترف گرفتم، با اینکه گفت ذخیره ت کمه اما امیدت به خدا باشه...من تعریف دکتر معترف رو خیلی شنیده بودم ولی ازونجایی که پارسال تایمش تا شهریور پر بود نشد که وقت بگیرم...اما امسال الحمدالله دکتر معترف رو برای ادامه روند درمان انتخاب کردم...دکتر جنتی هم که خیلی اتفاقی دکتر همسرم شد ازین به بعد با ایشون وقت میگیرم براش....حالا بگذریم....من و همسرم توی این مدت چه کارایی کردیم...

1) همسرم یکبار زالو درمانی انجام داد(اطراف بیضه و پشت کمر) + دو بار حجامت کتف و کمر انجام داد(قبل آزمایش اسپرم امسال)

2) حالا دوباره براش همون داروی گیاهی پارسال رو گرفتم (که از یه پیج خریدم هرکس خواست پیام بده پیجو بدم بهش)...یه پودر گیاهیه با نیم کیلو عسل مخلوطش کردم صبح و شب یه قاشق چایخوری میخوره ازش ... 

3) برای خودمم داروی گیاهی تقویت تخمدان و باروری و رفع عفونت گرفتم...که ایناروهم طبق دستور مصرف میکنم... 

4) شروع کردم به کاهش وزنم...من قدم 169 هست وزنم 81 بود (بخاطر آی وی اف پارسال و آمپولای هورمونی به شدت وزنم رفت بالا) الان چند وقته دارم یک روز درمیون میرم پیاده روی و استخر...یعنی یه روز استخر یه روز پیاده روی وزنم با رعایت رژیم شده 78 البته تازه 2 هفته هست شروع کردم به کاهش وزن...چون کاهش وزن خیلی برای تخمدان ها خوبه...

5) دیگه ماست و دوغ و سردیجات رو حذف کردیم توی غذا از فلفل خیلی استفاده میکنم اولش همسرم اذیت میشد ولی یواش یواش عادت کرد... لبنیات تقریبا نمیخوریم مگر طبیعی باشه و جای مطمئن

6) همسرم چون قبلا هم ورزشکار بوده الانم طبق روال گذشته ورزش میکنه هر هفته، هم باشگاه میره بدنسازی هم گاهی استخر...والیبالم تیمشون جمع بشه میره گاهی...

7) ما اصلا غذای چرب و سرخ کردنی نمیخوردیم از اول الانم نمیخوریم اینا همش سمه برا بدن...

8) هفته ای 2 فنجون آب زرشک طبیعی میخوریم برای تصفیه خون 

9) خواب کافی رو داریم سعی میکنیم تا قبل 12 شب بخوابیم

10 ) قند مصنوعی نمیخوریم (قند، شکر، آبمیوه، سس و هر خوراکی و تنقلاتی که نگهدارنده داره و شیرینه)

11) فست فود رو حذف کردیم البته از اولشم اهل فست فود نبودیم ولی الان همون ماهی یکبارم نمیخوریم

12) من کشمش رو ریختم داخل یه ظرف گذاشتم روی اپن آشپزخونه هروقت احساس ضعف میکنم میخورم چندتا خیلی خونسازه 

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 

اسی بااجازت..دوستای گلم میشه واسه ی جوون ۲۴ساله ک میره شیمی درمانی صلوات بفرستین؟هرکی فرستادلایک کنه منم براش صلوات بفرستم💚

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم انتقال جنین یه روزه دادام امروز روز ده همچنان بی بی روز هشت منفی 😔

به جرم اینکه بهشت زیر پاهایم باشد دنیا را برای خود جهنم کردم!                                                                               بسلامتی روزی که مادر شدم 🤰
2728

سلام عزیزم هم این تاپیکت و هم تاپیک قبلیت رو خوندم خیلی قشنگ نوشته بودی خوشحالم که ناامید نشدی و ادامه میدی از ته قلبم واست دعا کردم یه نی نی خوشگل و سالم و صالح و سرباز امان زمان عجل الله به دنیا بیاری.

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!

خب اینا مواردی بود که من یادم بود و نوشتم براتون، حالا میخوام از هزینه و داروهایی که از تیر 1401 تا الان گرفتیم بگم براتون...

1)  آزمایش بررسی اسپرم همسرم 150 هزار تومن هست یعنی هربار آزمایش بررسی میده 150 هزار تومنه(یعنی میره آزمایشگاه جنین شناس تشخیص میده که اسپرم مناسب آی وی اف پیدا میشه یا نه)

2) یه آزمایش دیگه هم هست فقط تعداد و شکل و کیفیت اسپرم رو بررسی میکنه که 90 هزار تومنه

3) هزینه ویزیت من برای هرباری که میرم پیش دکتر معترف 90 هزار تومنه

4) من که ویزیت شدم برام دارو نوشت کلا شد 1 میلیون و 700 هزار تومن (داروها اینا بود : قرص DHL، کپسول اوا بوست 120 تایی، قرص ویتامین دی ، پرل ویتامین ای (یورووتال)) 

5) همسرم که ویزیت شد داروهاش شد کلا 1 میلیون و 50 هزار تومن (داروها اینا بود : کپسول سلن پلاس، ساشه فرتی ویتال(سان لایف) آمپول زیرجلدی یوروفولیتروپین، قرص ال کارنتین گلد مولتی نرمال) 

6) برای من آزمایش خون نوشت ( که اینارو شامل میشد HIV-FSH-FT4-TSH-Vit.D3-LH-CBC-FBS-BUN-Estradiol-AMH-VDRL و...) که کل این آزمایش شد 1 میلیون و 900 هزار تومن 

7) سری دوم ویزیت برای همسرم "کپسول فرتیل اید من" تجویز کرد که قیمتش 1 میلیون 200 هزار تومنه

8) داروی گیاهی رو هم که شامل داروی تقویت اسپرم/تقویت تخمدان/رفع عفونت رحمی و تقویت باروری هست رو 1 میلیون و 500 هزار تومن از همون پیجی که گفتم خریداری کردیم.

حالا هم من هم همسرم داریم قرص و داروهارو مصرف میکنیم که شهریور دوباره بررسی بشه همه چیز...انشالله بازم میام اینجا براتون مینویسم از روند درمان...هروسالی دارید کامنت کنید بلد باشم کمکتون میکنم

بدون اراده خدا برگ از درخت نمی افته...تلاش کن و بقیه رو بسپار به خدا 
منم انتقال جنین یه روزه دادام امروز روز ده همچنان بی بی روز هشت منفی 😔

عزیزم مشکلات ناباروری الان خداروشکر راه های درمان مختلفی داره اگر آزواسپرمی هم باشه الان با جراحی میکروتسه و نمونه برداری و نمونه از اسپرم و روش های مختلف مثل میکرواینجکشن این مشکلاتو برطرف میکنن فقط بباید ی مرکز خوب برید برای درمان شنیدم مرکز بهاران تو درمان های ناباروری خیلی پیشرفته ست

2738
خب اینا مواردی بود که من یادم بود و نوشتم براتون، حالا میخوام از هزینه و داروهایی که از تیر 1401 تا ...

سلام عزیزم. میشه کمک کنی.همسر منم آزو اسپرمه.هورمون ها نرماله فقط تستوسترون پایینه.بیضه ها کوچیکه.و متاسفانه پارسال هم متوجه شدیم سرطان تیروئید داره و عمل کرده.آدرس پیج رو بهم بده و کمکم کن

طب سنتی افلاطون کامل کامل آزواسپرم 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام عزیزم من تاپیک های شما رو خوندم و بیصبرانه منتظر بودم بازم تاپیک بزنین خیلیییی بینهایت مشتاقم بددنم بالاخره با لطف خدا بچه دار شدین یا نه؟چون منم خواستگاری دارم که خیلی آدم باایمان و بااخلاقی هس فقط بر اثر شیمی درمانی و پیوند مغز و استخوان الان مبتلا به آزواسپرمی شدن و خیلی مرددم که جواب مثبت بهشون بدم نمیدونم چه کاری درسته از طرفی از آینده و بچه دار نشدن میترسم ازت میخوام خواهری کنی شما که شرایطت مشابه شرایط من هس کمکم کنی که کار درست چیه و منو از سردرگمی نجات بدی ایا آزواسپرمی ناشی از شیمی درمانی خوب میشه؟خیلی خیلی تاپیک هایی که زدی برام قوت قلب بودن و منتظر بودم بیای بگی بچه دار شدی منم دلم قرص بشه چون پیش چن تا دکتر ارولوژی رفتم گفتن خوب نمیشه اما دکتری که برا سرطان پیشش شیمی درمانی شدن میگفت احتمالش هس بعدا برگرده بدنش بازسازی کنه ممنون میشم کمکم کنی واقعا جواب بدی ممنون میشم پیامت قوت قلبیه برام لطفااا