2737
2739

سلام عزیزان من ثبت نام وام خونگی میکنم واینکه الان شنیدم کسی که تراکنش بانکیش بالا باشه ودستگاه پوز هم نداشته باشه بازبراش مالیات میاد یایارانه اش قطع میشه ایا شماهم چنین چیزی شنیدین حدودا درماه چهل تومانی میادحسابم توروخدااگراطلاعی دادین بیایین بگین

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست
منم شنیدم. اینا fatf رو برای مردم اجرا کردن. اما خودشون شفافیت مالی رو برای خودشون نمیخوان. 

یعنی واقعاحقیقت داره

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی واقعاحقیقت داره

از بانک سوال کن. چون اگر این طور بشه، آخر سال که موقع تنظیم مالیات ها هست، حساب مسدود میشه. تا جایی که من میدونم افراد بیکار که درآمد ندارند تا سقف 500 میلیون در سال میتونند تراکنش داشته باشند و مالیات ندن. که خب برای شما میشه 480 تومن. بازنشسته ها یک میلیارد یا دو میلیارد. دقیق یادم نیست. به نظرم مشکلت رو به چند تا بانک بگو.

2731