2733
2734
عنوان

میخوام از این حس مزخرف راحت شم

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 22 پست
هنوز ک کسی ۱۴۰۲ رو نداده

باید به خودت باور داشته باشی اگه به خودت باور نداشته باشی یعنی به خودت اعتماد نداری وقتی به خودت اعتماد نداشته باشی شروع نکرده باختی پس باید خودت باور داشته باشی

در جریانم چون صرایب حذف شده ولیخ ب زمین به سنگینی زیست نیست که همش یه کتاب

آره کلا ی کتاب نازکیه فک کنم نازک تر هم کردن...نمره های نهایت خوب باشه بالای ۱۹ نیازی ب ترمیم نیست

✨happy to light and that's enough

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کلا ی کتاب نازکیه فک کنم نازک تر هم کردن...نمره های نهایت خوب باشه بالای ۱۹ نیازی ب ترمیم نیست

من چند سال پیش دیپلم گرفتم و نمره هام خیلی خوب نیست زمان ما چون تاثیر مثبت بود کسی اهمیت نمیداد 

2731
اطلاعاتت خوبه...بنظرت چندبار میشه ترمیم کرد

خیلی معلوم نیست ولی احتمالا کمترین حالت دو یا سه بار اجازه بدن 

و در بهترین حالت بیشتر از ۵ بار 

فعلا که گفتن از ده بار شده ۴ بار برای من یه بارشم کافیه

کی میری برای ثبت نام ترمیم؟

من چون هدفم واسه ۱۴۰۳ امسال میخوام پایمو قوی کنم  و نهایی جبران و وقتی مصوبه بیاد زمان ترمیم هارو مشخص کنه مثلا بگه دی و خرداد امسال من دومی شرکت میکنم چون ممکن اولی کلی مشکل پیش بیاد نمیخوام گوشت قربونی بشم  اگه تا خرداد مصوبه عوض نشد کنکور دی گرفتن یه بارم ترمیم معدل کردن و همه چیا وکی بود بعد امتحان میدم 

چون ممکن دیوان عدالت اداری حتی باطلش کنه هیچی قطعی نیست باید ببینیم چی میشه