2752
2734

اشکالی نداره به نظرتون؟؟ اطرافیانم میگن طبیعیه

‌𝑵𝒐 𝒘𝒐𝒓𝒅𝒔 𝒄𝒂𝒏 𝒅𝒆𝒔𝒄𝒓𝒊𝒃𝒆‌ 𝒉𝒐𝒘 𝒄𝒓𝒂𝒛𝒚 𝑰 𝒍𝒐𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖!•🔐•‌ هیچ کلمهِ ای نمیتونه توضیح بده‌ چقدر عاشقتم دیوانه وار.!•💛•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول ببرش دکتر ببین کلسیم و مواد معدنی بدنش کم نباشه ولی هر بچه ای یه جوریه .پسر من از 4ماهگی دندون در آورد ولی تا یک سال و نیم راه نرفت چون ترسو بود دستشو ول میکردم می‌نشست. آخرم با کلی بازی و ... راه رفت . البته آزمایشات رو دادم همه چیزی سالم بود

پسر من یک سالو سه ماهگی کم کم راه رفت و دندون دراورد 

واقعا؟ میترسم مشکلی داشته باشه غذا هم خیلی کم میخوره حتی شیر هم یه مدت نمیخورد الان دوباره شروع کرده بیشتر شیر میخوره.

‌𝑵𝒐 𝒘𝒐𝒓𝒅𝒔 𝒄𝒂𝒏 𝒅𝒆𝒔𝒄𝒓𝒊𝒃𝒆‌ 𝒉𝒐𝒘 𝒄𝒓𝒂𝒛𝒚 𝑰 𝒍𝒐𝒗𝒆 𝒚𝒐𝒖!•🔐•‌ هیچ کلمهِ ای نمیتونه توضیح بده‌ چقدر عاشقتم دیوانه وار.!•💛•
اینکه دندون در نیورده به نظرم طبیعی نیست دکتر نبردیش ؟

خونوادم میگن بیخودی نگرانم و دکتر نمیخواد خودم فکر میکنم دندونش تا الان باید در میومد چیزیم نمیخوره

پسر من از پنج ماه دندون درآورد الان  شش تا دندون داره یازده ماهشه دوماهی بود ک از مبلا می‌گرفت بلند میشد از کنار دیوار راه میزفت الان یه هفته اس کاملا بدون کمک راه می‌ره . 

پسرای منم هردوشون بعد ۱۳ ماهگی هم راه افتادن هم دندون در آوردن

میگن رشد پسرا همینطوری کند و طبیعیه. یعنی دکتر لازم نیس؟