2752
2734
میگفت نمیشه که چون قهریم برم با یکی دیگه رابطه داشته باشم،بعدشم میخواست منو بیاره خونمون رفت برام اب ...

خواست بدنت واسه سری بعد تقویت شه😐من جات باشم بااین انتخابم سر ب بیابون میزارم الان که اولشه و ذوقتو داره این شکلیه وای ب بعدش

باکره ام ی جور دیگه کارشو راه انداخت،آخه چرا باید دروغ بگم..من خودم خیلی قلبم شکسته با حرفاتون داغون ...

خب اینجا هر کسی با توجه به چیزی که برداشت میکنه جواب میده عزیزم 

شما که گفتی مشاورم گفته هر چه زودتر تمومش کن

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
پسره اصلا ارزشی براش قاعل نیست ولی باز تاپیک زده چیکار کنم بیاد سمتم!  تاپیک قبلی گویای همه چی ...

من اینقدر حرص خوردم تاپیک قبلی که حتی حوصله نوشتن هم نداشتم خیلی ها راهنماییش کردن که این وابستگی نابود و افسرده ت میکنه اما انسانه دیگه باید سرش به سنگ بخوره منظورم انسان نوعی هست نه فقط استارتر

شما چرا با خودت عین زن خیابونی رفتار میکنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
دقیقا، طرف مفتی کار خودشو راه میندازه بعد از اتمام کار میگه قهرم باهات   شایدم سرکارمون گذاشته ...

والا اخر الزمون شده دیگه چی بگم راست و دروغ ملت معلوم نیس از طرفی هم انقدر به این پسرا محل دادیم که رسما سوارمون شدن 

بابا من ۱۸ سالمه چه دانشگاهی چه کشکی،عجب گیر افتادیم ها،برو تاپیک هایی که مربوط به خودمو نامزدم هست ...

بابا تو رو با کاربر تو پربازدیدا اشتباه گرفتیم همه 

حلال کن اسی

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

اگه منظورت از نامزد دوست پسرته خب این معلومه شما رو واسه ازدواج نمیخواد فقط برا رابطه میخواد چون کس دیگه ای اینجوری گیرش نمیاد خام حرفاش بشه و میدونه شما هم بعد رابطه نمیتونی جایی بری برا همین هر وقت میخواد میگه بیا هر وقتم نمیخواد میگه به سلامت ولی هیچ وقتم ازدواج نمیکنه باهات هیچ وقت 

2706