2733
2739

خانوما دکترم این قرصو داد بهم

اما سرش شلوغ بود نگفت کی بخورم مطبشم دوره

کی از این قرصا استفاده کرده

باید از کی بخورم۳۰تا قرصه 

شبایی ک اقدامم بخورم یا زودتر شروع کنم؟

اگ.میشه یه صلوات برای حاجت مامان بابام بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تنبلی داشتم بعد از لطف خدا با لتروزول باردار شدم

ب منم لتروزل داده از ۳وم پریودی روزی ۲عدد

اما این قرص مکمل تخمدانه خیلی قویه

یک تومن قیمتشه

۳تا سقط داشتم

دیگه مجبور شدم خریدم حالا موندم چطور بخورم

زنگ بزنید مطب دکترتون و بگین منشی از دکتر بپرسه

ب منشیش گفتم بابا

پیاما رو سین میکنه اما جواب نمیده

میگه پاشو بیا اخه اون همه راهو چطور برم

ب منشیش گفتم بابا پیاما رو سین میکنه اما جواب نمیده میگه پاشو بیا اخه اون همه راهو چطور برم

بازم پیام بدین بگین راهم دوره و نمیتونم بیام شما بپرسین از دکتر بهم بگین

بعدم تماس بگیرین

نترسین این کار رایجه ک تماس میگیرن و سوال میکنن

ب منم لتروزل داده از ۳وم پریودی روزی ۲عدد اما این قرص مکمل تخمدانه خیلی قویه یک تومن قیمتشه ۳ت ...

خب تو نت نیست؟

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2738
عزیزم باید از زمانی ک اقدامی این قرصو بخوری؟؟؟

تقویت تخمدان هست، بهبود کیفیت تخمک. برای پلی کیستیکی ها خوبه. اگر اقدام داری واسه بارداری بخور. اینوزیتول میوزیتول خوبه، شده اینفولیک ساشه بگیر، شده اینفولیک کامبی 

تقویت تخمدان هست، بهبود کیفیت تخمک. برای پلی کیستیکی ها خوبه. اگر اقدام داری واسه بارداری بخور. اینو ...

اینفولیکم دارم گفته از روزی ک پریود شدی بخور روزی یک ساشه

عزیزم نگفتی الان اقدامی ک قرص ابووست رو میخوری؟

بله برای بارداری میخورم . هم این هم فرتیل cm و دوفاستون و گلوگوفاژ و...

گلم روزایی ک اقدام میکنی قرص رو میخوری؟؟؟؟یا از روزی ک از پریودی پاک شدی شرو ب خوردنش کردی؟؟؟

خواهش میکنم جواب بده

گلم روزایی ک اقدام میکنی قرص رو میخوری؟؟؟؟یا از روزی ک از پریودی پاک شدی شرو ب خوردنش کردی؟؟؟ خواهش ...

من دائم دارم میخورم، پریود و غیر پریود نداره، ۲ تا صبح و ۲ تا شب. اصلا بروشور قرص رو ببینی مصرف که نیاز روزت تامین کنه ۴ تا قرصه. اینکه دکتر ۳۰ تا داده برای یکماه قطعا روزی یک دونه ست. یک مکمل جهت تقویت تخمدان هست که عملکردش بهتر بشه. من چون دکتر تو سونو های روز ۱۰ پریودی، فولیکول غالب نمیدید پیشنهاد فرتیل سی ام و اوابوست داد. اخه من سر دوفاستون ها ضخامت آندومترم اومده پایین و با کاهش استروژن مواجه شدم

2706