2733
2739
عنوان

کسی بوده همراه میگرن تاری دید یاضعف بینایی داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 18 پست
شاید میگرن با اورا داری برو دکتر یه نوار مغز بگیر تایپ میگرن میگه مثلا من به نور خیلی حساسم جوری که ...

اره منم چن روز پیش ک سردرد شده بودم تهوع حساسیت به نور درد شقیقه پیشانی همراه نبض چشام بازنمیشد خیلی بد بود 

من سابقه میگرن دارم 

باید برم نوار مغزیم بگیرم 

مرسی عزیزم الهی غم نبینی

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست
اره منم چن روز پیش ک سردرد شده بودم تهوع حساسیت به نور درد شقیقه پیشانی همراه نبض چشام بازنمیشد خیلی ...

اره دقیقا منم سردردم همینجوریه فقط با مسکن دکتر گفته خوب میشه مسکن عادی بهم جواب نمیده

ممنون عزیزم ایشالا همیشه سلامت باشی🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از تزریق واکسن اول ضربانم به شدت بالا می‌رفت و نامنظم بود . یه شب از خواب پریدم سمت راست بدنم لمس شد و چشم سمت راستم افتاد به زور خودمو رسوندم بیمارستان و چند روز تو قسمت سکته ای یا بستری شدم ، بعد از انداختن دو سری ام از ای ، سی تی ؛ آزمایش و اکو قلب که دنبال لخته خون بود هیچی پیدا نکردن . هر چی به دکتر گفتم سکته کردم ؟ گفت نه هیچی نیست . الآنم یه هفتست که سردرد کنار گوش راستم به همراه و سرگیجه دارم که یهو چشم راستم تار میشه و خوب میشه . حالم یه جوری میشه که وصیت نامه نوشتم و فردا می‌خوام برم کارت اهدا عضو بگیرم . نه سیگار کشیدم نه مشروب خوردم خیلی هم مراقب خوراکم بودم دقیقا بعد از تزریق واکسن سینوفارم کلی مشکل برام پیش اومده . از خدا فقط مرگمو می‌خوام چون این حال باعث شده از کار و زندگیم بیوفتم نه درست میتونم ورزش کنم ...

من نمی‌دونم چرا دکترا میگن هیچی نیست اما این همه حالمون خرابه 

بحث مرگ نیست ، مرگ حقه اما نمیخوام با مریضی و زجر و خاری بمیرم 

از خدا شفای همه مریضا رو می‌خوام به حق همین ماه مبارک رمضان و...

2728