2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اجازه مدیر محترم سلام بچه ها لطفا به لیست منتظر ها نگاه کنید 49 نفر تو نوبت هستند لطفا بیاید کمک کنید زودتر به نیتشون زیارت بخونیم انشاءآلله که امام حسین ناامید ردمون نمیکنه از در خونش انشاءآلله الان نوبت جیحون جون هست لطفا بیاید همکاری کنید ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021435&PageNumber=1
2731
مرسی.... دیروز تو خواب بردیم از دستش عکس گرفتیم.. بعد بیدار شد و اون قدر گریه کرد که داشت از حال میرفت... دکترای بیشعور هم آروم کار نمیکنن که تو خواب ببرم تا گچ بگیرن اصلا ملاحضه نمیکنن...
تنها دوستای من... همسرم و پسرمه
عزیزم...می دانم ناراحتی..کلمه دکترای بیشعور خوب نیست...حتما گچ بگیر چاره دیگه چیه...ببین نمی تونی موقتا یک دارویی چیزی از دکترش بگیری بهش بدی کمی خسته وخواب الود بشه...کمتر استرس به شما وخودشطوارد بکنه...در ضمن یادت باشه...حتما شربت کلسیم بده تازود جوش بخوره...خیلی این نکته مهم هست...دکترها نمی دهند..خودت درخواست بکن..