2737
2734

...از وقتی بچه دار شدم خیلی بیشتر تیکه میپرونن مدام مادرشوهرم‌میگ مادر هیچ کارس بچه پسرام مال منه از خون منه عروس هی کارس مدام از روزی ک دخترم بدنیا اومد میگقتتن وای چرا کچله ما ک‌کچل نداریم وای چقد لاغره ما ک هیکلی هستیم بچه دوروره گریه میکرد میگفتن تو دماغی گریه میکنه ما ک‌نداریم...حالا خداشاهده همه برادرشوهرام لاغر و قد کوتاه و کچلن یکیش شوهر من....بماند هی میگقتن واای چرا نمیشینه وای چرا راه نمیره وای چرا اینجوره حالا ۱۵ ماهشه خواهرشوهرم جلو همه میگ چرا حرف نمیزنه درصورتی ک بچه خودش ۸ ماهشه دختر من همسن این ک بود چهاردست و پا میرفت رو پای خودشم بلند میشد ولی درمورد بچه خودش هیچی نمیگه فقط ب دختر من میگه جلو بقبه ...جلو بقیه از لباساش ایراد میگیرن خداشاهده من همیشه انقد میگردم تا ی لباس خوب بخرم خواهرشوهرم لباس فروشه تو روستا انقدم زشتن همه میگن زورشون اورده ک‌چرا ازش نمیخرم بنظرشما وقتی درمورد حرف نزدن دخترم و لبلساش ایراد میگیرن چی بگم

باشههههههه باشهههه حق با تو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو بچه من نرماله و پزشکا تایید میکنن تو ک دکتر نیستی دیگه چی میگی. به مادرشوهرتم بگو ولی بچم منو مامان صدا میکنه نه تورو😕مردم چه پرو شدن

وقتی خرافات و تعصبمونو کنار بذاریم دنیای قشنگتری خواهیم داشت. :))
2728

بگو شاید فکر کنی بچهای خودت از خون خودت نیستن ازخون مادرشوهرت هستن وای خداروشکر بچه من از خون من وپدرشه تمام

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨

محل نده من پسرم یک ماه دیگه۳سالش میشه حرف میزنه ولی بعضی حرفاشوکسی نمیفهمه به نظرخودم نسبت به سنش خوبه مادرشوهرم کلیییی تخم کفترگرف براس میگف بده بهش منم هیچی ندادم همه رریختم توسطل اشغال به کسی هم نگفتم

اسی معلومه که یکمی فرهنگشون پایینه ولی دلشون پاکه اینکه بچتو دوست دارن بهش میگن بچه ماست عالیه 

دلت میخاست هیچ حالشو نپرسن و بی اهمیت باشن بهش؟ بذار به حساب سادگیشون و به حرفاشون بخند 

2738

تنها راه حل شما بی تفاوتی هست هر چی گفتن فقط نگاه کن و هیچی نگو و کار خودتو بکن خانواده شوهر من عین شما بودن حتی شوهرم زنگ میزد به خواهرش با داد و بیداد می‌گفت به تو چه بچه من چطوریه ولی بازم هر موقع میدیمش همون حرفا رو تکرار می‌کرد شما هم نمیتونی اونا رو تغییر بدی رو خودت کار کن یا رابطتو کمتر کن 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 

بگو اون بچه رو نه ماه من تو شکمم بزرگش کردم و از شیره ی وجودم بهش دادم پس خون من هم تو رگاشه! 

راجب لباس پوشیدنشم اصلا و اصلا نزار دخالتی بکنن چون اینا حد رو رد کردن و علنن دارن گستاخی میکنن 

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
2706