2737
2734

به خاطر فشار خون و احتمال مسمومیت بارداری دیشب تو بلوک زایمان بستری شدم،یه نیم ساعت قبل یه نوزاد آوردن تو اتاقم ،قسمتی که نوزاد رو ریکاوری می کنن،می گفتن ۲۴ هفته است،خودش همه ی تلاشش رو کرد که زنده بمونه،اکسیژن وصل کردن ،بردنش ان آی سی یو

مامانش طفلی ظاهراً صبح تو آشپزخونه زمین خورده بود و دچار درد شده بود که نهایت زایمان کرده

خانومای باردار خیلی مواظب خودتون و نی نی های گلتون باشین

و آرزوی سلامتی برای این مامان و نی نی قویش دارم

خیلی ناز بود اما فقط با افسوس نگاهش می کردم،نمی دونم زنده بمونه،اگه بمونه سالم باشه یا نه،چون خیلی ریز و ضعیف بود

اما برای زنده موندن می جنگید  براش و برای مادرش از ته دل دعا کنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه یکی میتونست این خانوما رو از تو آشپزخونه بکشه بیرون خیلی بود  حداقل فقط تو دوران بارداری

دقیقا،حالا از صبح دو تا تایپیم زدن که باباهه مادر باردار رو کتک زده،کاش می شد فیلم این نوزاد رو بگیرم و براشون نتیجه ی کار رو نشون بدم،البته دور از جون مامانای تایپک ها

دوستم دوهفته پیش ۲۴ هفته زایمان کرد، درد داشت سزارینش کردن چون دوقلو بود بچه هاش دوروز تو شیشه بود ...

متاسفم

امیدوارم خدا به مادرشون آرامش بده،و یه نی نی ناز بده بهش تا این روزا رو فراموش کنه،البته فراموش که نمی شه،حداقل خاطره اش براش کم رنگ بشه

متاسفم امیدوارم خدا به مادرشون آرامش بده،و یه نی نی ناز بده بهش تا این روزا رو فراموش کنه،البته فرا ...

درسته... 

خودمم داغ دخترمو دیدم 😔

این داغ تا ابد رو دلمون میمونه

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2706