2733
2734
عنوان

از دست فامیل😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 16 پست
چقد حساسی کل فامیل نمیتونن طبق دوست داشتن یا نداشتن شما بگردن مثل این میمونه ک شخصیت خلافکار دوتا فی ...

من کاری به جامعه ندارم هزاران نفر ممکنه اون اسم رو بذارم. حرفتون خیلی بی منطقه. خوب تو یه خانواده قشنگ نیست دو نفر اسمشون شبیه هم باشه! این یجور بی ادبیه بنظرم حالا هرجور میخواید فکر کنید. 

ولی ادب حکم میکنه اسم انتخابی مثلا خاله ی خودتو نذاری رو خودت یا بچت

کاش میشد اونی که منتظرشیم 
من کاری به جامعه ندارم هزاران نفر ممکنه اون اسم رو بذارم. حرفتون خیلی بی منطقه. خوب تو یه خانواده قش ...

تو خانواده ما اینجور چیز باب نیست نه اینکه این کار انجام دادن نشانه بی حرمتی و بی احترامی باشه نشانه احترام ب تصمیم اون پدر مادر و بلعکسه چون ما خودمونپ صاحب ی اسم نمیبینیم چ تک باشه چ نباشه

دنبالم نیا اسیر میشی;-)یک عدد مردادی جذاب و خوجل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید