2737
2734

دخترم زردی داشت ، بردیم دکتر ،دستگاه آوردیم خونه دو روز موند ، الان بیست روزشه ، حس میکنم زیادتر شده زردیش، گفتم ببریم دکتر هرچی از دهنش درومد بهم گفت ، آخرشم گفت دیگه داره بدم میاد بیام خونه و آرامش رو از ذهنم گرفتی!!!!!! 

آخرشم گفت اینارو مامانت یادت می‌ده و فلان!! 

شمارو جون هرکی دوست دارید پسراتونو آدم حسابی بزرگ کنید که فقط دنبال دهن مامانشون نباشن ، بخدا ظلمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوایل اومدن بچه ، مثل اوایل ازدواج هست .

اختلاف و تنش بیشتره .

چرا قبول نکرد ببرید دکتر ؟

الان زردیش زیاده ؟

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

محلش نده مردک رو

خودت پاشو ببرش دکتر

یعنی چه واقعا؟!

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2740

میخواستی بگی از خونه بابام نیاوردما بچته وظیفته

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  

شوهرتو نمی‌دونم 

ولی اینو میدونم زردی بالا بره خیلی خطرناکه 

بازم ببرش ب هر قیمتی شده 

چرا از این عطیقع بچه دار شدی 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بگو من بچه رو ک از خونه بابام ک نیاوردم مال توم هست ی زره عقل داشته باش.دخترو بزار زیر نور مهتابی .ب ...

پنج روزش که بود ،زردیش ۱۲ بود 

دوروز دستگاه کرایه کردیم خوب شد 

نمی‌دونم چرا حس میکنم الان که بیست روزشع بازم زیاد شده

2706