2752
2734
عنوان

یه قرص ضد استرس و اضطراب بگین من ازمون شهر دارممم استرس دارم 🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 11846 بازدید | 63 پست
به بدترین اتفاقی که ممکنه بیفته فکر کن. رد میشی گواهینامه نمی‌گیری  چی میشه ؟؟اسمون به زمین می ...

😰😰درسته واقعا 

ولی خیلی دوست دارم تمام تلاشمو کنم بار اول قبولش بشم تموم شه بره پی کارش چون بعد فرصتی ندارم زیاد 🥺🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولین بارمه چون ادم به شدت استرسی هستم با استرس میتونم همه چیو خراب کنم  بخاطر ارامشمم شده به ...

من سر جلسه کنکور دستام لرزش داشت بخاطر استرس زیاد. تکنیک تنفس و خوردن آب استفاده کنید و هرکار فیزیکی که باعث شه استرس بیاد پایین. تنفس۸ثانیه دم و ۷ ثانیه بازدم. شمردن از ۱۰۰۱ تا ۱۰۰۸. کنکور، جوش و استرسش خیلی بیشتر از یه ازمون ساده گواهینامه ست

پوکساید بابام قبل خواب میخوره ک!!

من لیسانس یکی از رشتهای کادر درمان هستم خودم عزیزم

خودمم این قرصو مصرف کردم

پدرشما شاید دوز بیشتر میخورده

من ک میگم دوز ۵ بخوره بیشترم نخوره

چون ارامش میده و نبضو کاهش میده شاید پدرتون میخوره که خوابش راحت باشه

با یه سرچ ساده اسم قرص اولین چیزی ک بالا میاد ضد استرس بودن اون هستش

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
منم متاسفانه درگیر این مشکلم ۲ بار رد شدم چون استرس شدید میگیرم دستام خیلی بد شروع به لرزش میکنه سه ...

ایشالله که قبول میشی منم همین قرصو میگیرم یه روز قبل بخورمش ببینم حساسیتی نداشته باشم بعد فرداشم میخورم نیم ساعت قبل ایشالله که سربلند بیایم بیرون 

دوشنبه امتحان دارم🥴

قربونت برم من انشالله دلت اروم بگیره  و موفق باشی توهرکاریت یه صلواتم فرستادم واست🤍

خدانکنه عزیزم 

مرسی از دعای قشنگت همچنین عزیزم 

منم‌میفرستم برات گلم🧡

من لیسانس یکی از رشتهای کادر درمان هستم خودم عزیزم خودمم این قرصو مصرف کردم پدرشما شاید دوز بیشتر ...

اره دقیقن قبل خواب میخوره ک بخوابه🥲موفق باشین

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!
ایشالله که قبول میشی منم همین قرصو میگیرم یه روز قبل بخورمش ببینم حساسیتی نداشته باشم بعد فرداشم میخ ...

انشالا که قبولی منم اشتباه کردم از اول نخوردم 

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
اخه نی نی سایت هم شد جای پرسش اسم دارو استرس؟؟؟ آدم هر اتفاقی واسش میفته خودش مقصره. حالا این داروه ...

پس جای چیه 🤔جای پرسشه دیگه 

درسته ادم هر اتفاقی واسش میفته خودش مقصره 

من ادم به شدت استرسی هستم کاملا به رانندگی واردم حالا یه قرص امتحان کنم پاهام نلرزه دستام نلرزه چه اشکالی داره 😉

بچه که نیستیم بگیم فلانی مقصره 😉

2706