2737
2739
عنوان

به مادرشوهرم بگم برا شوهرم غذا درست کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ غذایی اونقدبدنیستدنشه بخوریش چ عجیبه شوهرت

اره منم فکر میکنم ادا درمیاره

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
2731

گشنه بشه سنگم بزارن جلوش میخوره 

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
نخوره گشنمه بمونه سنگم میخوره😁

نه امتحان کردم 😃

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

ی بسته پوشک 

ی پودر بچه 

ی شامپو بچه 

چند تا کهنه ترجیهن نخی 

ی پستونک و ی بسته شیر خشک بزار تو ی ساک بده دستش بگو برو خونه پیش ماماننن جونننننتتتت غذا بخور 

این قرتی بازیا چیه مرتیکه 😐عی بدم میادددددد

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2738
اگه امضامو بخونی علاقه ای به شوهرم ندارم که بخوام ناراحت بشم

دل بریدی پس کاری نکن مسخره دست اینو اون بشی بگن حتی بلد نبود غذا درست کنه چون اگه به مادر شوهرت بگی واسش غذا درست کن از این به بعد هر اتفاقی بیفته پسرش هرکاری بکنه میندازه گردن تو میگه بلد نبودی شوهرداری و خانه داری کنی 

فازش چیه که یهو نمیخوره؟خب همونیه که اوایل درست میکردی این بهونشه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
به جای این کار بشین کنار مادرشوهرت و دستو پخت غذاهاشو با تمام جزئیات و فوت و فن هاش یادداشت کن این ک ...

میخوام صد سال سیاه نخورهههه این چه کاریه آخه مگه بچه ست حالم دیگه از شوهر داره به هم میخوره

مگه یه روز دوروزه؟ بزن سرش بگو بیا غذاتو بخور

خب زوری که نمیشه

اینم ی  روشه برا اذیت کردن دیگه  اصلا جدی نگیر بهترین غذارو درست کن بعد بشین با ولع و به به خووووب غذا بخور  باور کن خودش بعد ی مدت خسته میشه و میاد سر سفره بچه ک نیستن دیگه 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2706