2737
2734

کسی بچش یا کسی اطرافش اینطور بوده ؟

رفتیم دکتر دو بار

اولی گفت حساسیته البته دخترم دیروز تب نداشت

امروز تب کرد بردیم گفت کروناست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من در شرایط برعکس تویم_دخترم اول تب کرد بعد کل بدنش قرمز شده_انشاءالله ک‌خوب شه و‌کرونا نیس 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2731

اره 

دخترم 

یکسال و نیمه بود فلفل هندی خورد بدنش کامل کهیر زد بدجور و داغ شد بردمیش دکتر گفتن حساسیت به فلفل بوده پماد بهش دادن و شربت حسایت

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

منم پارسال دلتا اینطور شدم

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
2740
من در شرایط برعکس تویم_دخترم اول تب کرد بعد کل بدنش قرمز شده_انشاءالله ک‌خوب شه و‌کرونا نیس 

توکل به خدا 

خود تب برای بعضیها کهیر میاره،

اما به این شکلک نمیدونم

دختر شما رو دکتر چی گفت ؟

خدا سلامتی بده

2706