2737
2734
خوشبختم خدا از بچگی حواسش بهم بود یادم داد صبر کنم و برای چیزی داشتن اصرار نکنم و فقط توکل کنم و مطم ...

خداروشکرعزیزم من نه پولشو دارم ن عشقشو اصلا پول برام مهم نبود عشق وارامش مهم بود ک یه لحظه م حسش نکردم ن ازخانواده محبت دیدم دن شوهرفقط پسرم دلخوشیمه

خداروشکرعزیزم من نه پولشو دارم ن عشقشو اصلا پول برام مهم نبود عشق وارامش مهم بود ک یه لحظه م حسش نکر ...

بلاخره همون پسرت میگی دلخوشیته خودتو به دلخوشیا خوش کن و شکر گزاری کن منم همچیم تکمیل نیست حتی نگاه کنی خیلی مشکلات دارم ولی اعتماد دارم به پروردگار و برای زنده بودم و زندگیم خداروشکر میکنم

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاخره همون پسرت میگی دلخوشیته خودتو به دلخوشیا خوش کن و شکر گزاری کن منم همچیم تکمیل نیست حتی نگاه ...

مرسی عزیزم آره ولی آرزوی جو نیم ب باد رفت انشالله بد این خوب پیش بره 

مرسی عزیزم آره ولی آرزوی جو نیم ب باد رفت انشالله بد این خوب پیش بره 

تا چشم بهم بزنی همین یه ذره عمرتم تموم میشه و حسرت زندگیتو میخوری هر چی بیشتر شکایت کنی بدتر بدبختی از سرت دست برنمیداره ولی برای یه چیز کوچیک شکر گذاری کن ببین چطوری خدا هر سری بیشترش کنه😍

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
2731