2737
2734
عنوان

خونه از خودتون دارین؟ چند متریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله 0 کیلو متر 😕

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 

بله، یک سال بعد ازدواج یه آپارتمان ۴۸ متری خریدیم

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2740
دلم میخواد ۳ تا خونه داشتم  دوتاش میدادم کرایه راحت زندگی میکردیم  بعدا هم برای بجه هامو ...

مستاجر هم اینقدر مکافات داره. فکر میکنی 😂

ما یکی دادیم مستاجر غلطکار شدیم

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
دلم میخواد ۳ تا خونه داشتم  دوتاش میدادم کرایه راحت زندگی میکردیم  بعدا هم برای بجه هامو ...

اتفاقا پر از دردسر هست از دور قشنگه ..باید معازه داشته باشی خونه پر از هزینه هست

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2706