2737
2734
منم خیلی به خودم مشکوکم که دوقلو باشه😅 آخه لترزول خوردم یه روز که عقب انداختم بتا 9200بود ولی دوره ...

نه عزیزم من فقط یکم حالت تهوع دارم بعضی روزا سونو دادم گفتن دوتاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره شک نکن من از روزی که دومی رو باردار شدم چنان برکتی اومد باورت نمیشه فقط آس ام اس واریزی میومد به ...

واقعا بچه چیه؟ 

شب هر کسی به اندازه درد هایش عمیق و بی صداست... :) 🧡
آره شک نکن من از روزی که دومی رو باردار شدم چنان برکتی اومد باورت نمیشه فقط آس ام اس واریزی میومد به ...

الهی شکر

من خیلی بچه دوست دارم ولی اوصاع مالیمون خوب نیست میترسم مدیونش شم

کاش خدا رزقش زودتر بفرست بعد خودش بیاد

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2731
خانوم های ک بچه سوم یا دوم حانله هستید واقعا راست با امدن بچه رزق روزی زیادمیشه؟

رزق و روزی رو نمیدونم عزیزم وضع مادیمون خوبه و همه مخارج با شوهرمه از درامدشم خبر ندارم

ولی وقتی دخترم به دنیا اومد پدر شوهرم به طرز عجیبی از مرگ برگشت هیچ دکتری امید به زنده بودنش نداشت تازه روز هشتم دخترمم اینقدر حالش خوب شده بود در گوشس اذان گفت

هر بچه با خودش خیر و برکت میاره به نظرم

منم خیلی به خودم مشکوکم که دوقلو باشه😅 آخه لترزول خوردم یه روز که عقب انداختم بتا 9200بود ولی دوره ...

من عدد بتام اولش خیلی پایین بود اصن دکترم شک داشت خارج از رحم باشه ولی خداروشکر سونو نشون داد دوقلوان 

خانوم های ک بچه سوم یا دوم حانله هستید واقعا راست با امدن بچه رزق روزی زیادمیشه؟

من زمانی که دومی رو باردار بودم قبل اینکه بفهمم شوهرم ی معامله پر سود و خوب انجام داد که گذاشتیمش به حساب قدم بچمون ولی ما سرمایه اشو داشتیم. به نظرم تو این گرونی و تورم این جمله ی کم زیر سوال رفته

2738

که که واقعا با چشم خودم دیدم 

دخترمو که باردار بودم یه پراید داشتیم و یه مسکن مهر که اصلا به دردمون نمیخورد اصلا فکر نمیکردم که خونه دارشیم اول شرایط جوری شد که ماشینمون رو پژو کردیم بعد که دخترم دنیا اومد همچی دست به دست هم داد و خونه خریدیم در عین ناباوری😍

من عدد بتام اولش خیلی پایین بود اصن دکترم شک داشت خارج از رحم باشه ولی خداروشکر سونو نشون داد دوقلوا ...

روز چندم بعد تاخیری بی بیت مثبت شد؟ 

شب هر کسی به اندازه درد هایش عمیق و بی صداست... :) 🧡
منم ا ماه سقط کردم هر روز داعش بیشتر میشه من جنین دیدم😢

خیلی سخته مثل چی پشیمونم ولی خب چ فایده.واسه من تازه قلبش تشکیل شده بود کااااش میشد برگشت ب اون موقع هیچ وقت همچین کاری نمیکردم😔

آخی ، چه حال خوبی دارین 😍😍😍😍 ، من دو تا دارم ولی خیلی دلم بازم نی نی میخواد ، البته در اصل بچه هام خیلی خواهش میکنن که بازم نی نی بیاریم ولی شوهرم قبول نمیکنه 😠😠😠😠😠

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
الهی شکر من خیلی بچه دوست دارم ولی اوصاع مالیمون خوب نیست میترسم مدیونش شم کاش خدا رزقش زودتر بفرس ...

من به رزق و روزیش اطمینان دارم چون با چشمای خودم دیدم ولی اعصاب ندارم

2706