2752
2734
عنوان

کمک کنید کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم خیلی گاز میگرفت الان بهتر شده البته هر ازگاهی شرش به بچه ها میرسه ولی مثلا تو دو هفته ای که خونه مامان و مادرشوهرم بودن فقط دو بار.البته وقتی حس میکنم میخواد جسیو گاز بگیره سریع میگم میخوای بوس کنی قربونت برم اونم سریع بوس میکنه.اون دوبارم در غیاب من بوده.وقتی که چیزی داره و کسی از دستش میگیره اول سعی میکنه پسش بگیره اگز حریف تشد گاز میگیره
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
خیلی طول میکشه از سرشون بیافته باز خدارو شکر اژرافیان رو گاز نمیگیره.من مقصر شوهرمو میدونم اوایل که شروع میکرد گاز گرفتن دستسو نیاورد میگفت گاز بگیره گناه داره دندونش میخاره.همه رو گاز میگرفت.گاز میگرفت چه گازی دل ادم ضعف میرفت
اره خوب میشه فقط مواظبش باش سرگرمش کن هر وقت میخواد گازت بگیره سریع بگو داری میبوسی پسرم دستت درد نکنه چقدر سرحال شدم
بله عزیزم منتها شوهرم به حرف من گوش نمیداد هر وقت بهش,میگفتم این کار اشتباهه میگفت عزیز جان این بچه حتما درد داره که گاز میگیره.بعد به حایی رسید غرشو سرم میزد بد گاز میگیره.خیلی طول کشید از سرش بندازم و تنها راهش زبون خوش بود.با دعوا و کتک نشد.دستمو میزاشتم جلو دهنش میگفتم نه ولی تاثیر نداشت.فقط همین جمله داری میبوسی اثر معجزه بخش داره پسر من
براش قصه میگفت.و بهش توضیح میدادم اگر همینجوری گاز بگیری همه ازت فرار میکنن کسی باهات دوست نمیمونه.کاریو که تو یکسال نتونستم انجام بدم با لین جملات و حرفا سر یک ماه ارومش کردم الان خیلی خیلی بهتره.دقیقا وقتی خیلی حرص داره میخواد گاز بگیره
آرشیدا جان پسر من 18ماهشه منم همه راه ها رو رفتم تاثیر نداشته الانم که داره دندون آسیاب درمیاره کشته منو از بس گازم گرفته
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
سلام سال نو مبارک ممنون میشم به تاپیک من هم سر بزنید... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1089079&PageNumber=1
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2706