2737
2739

پسرم ۵ ماهشه ، دقیقا الان یکماهه ک رو دستها و پاهاش قرمز میشن ، شبیه جای نیش زدگی زنبور یا جای سوختگی میشه ،وسطش هم تاول میزنه، بعد ۳ روز کم کم خوب میشع

۳ بار دکتر بردمش ، یکی گفت الرژیه، یکی گفت کهیر زده

توی یکماه ۴ بار زد

دیگه خسته شدم. دکتر سیتریزن داد و کلی پماد داد، حتی شامپو و ویتامینش رو عوض کرد باز کردن نشد

کسی میدونه چیه و چطور درمان کنم

اینم بگم خونه ما حتی پشه و مگس و مورچه یا هیچ جکوجانوری اصلا نداره ک بگم نیشش میزنه نه

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...

شیر خودتون رو میخوره؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر خودتون رو میخوره؟

نه عزیزم، اپتامیل میخوره ،از اول هم همینو میخورد

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2728

باید ببینی به چی حساسیت داره لباس ها و مواد شوینده هم رو یاداشت کن ببین هر موقع اینجوری شد چی استفاده کردی یا اگر شیر خودت رو میخوره غذاهایی که میخوری یادداشت کن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

دیشب ۲ تا رو صورتش هم زده.

دیگه نمیدونم چیکار کنم

2740

اصلا شبیه کهیر نیست 

🥺🥺🥺

واییییی

شبیه گزش دراکولا 

ولی اونم نیست 

آزمایش داده؟

ببر دکتر پوست 

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
نه عزیزم، اپتامیل میخوره ،از اول هم همینو میخورد

پسر منم اینجوری بود 

انقدر دکتر بردم که خسته شدم

اخر دکتر زندیه رو بهم معرفی کردن مطبش سعادت آباد تهران از همه جا براش مریض میارن

یبار پیش اونم ببر همه بچه هایی که میارن پیشش اینجورین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
باید ببینی به چی حساسیت داره لباس ها و مواد شوینده هم رو یاداشت کن ببین هر موقع اینجوری شد چی استفاد ...

هیچی رو عوض نکردم 

فقط تخلیه و جابجایی منزل داشتم ۳ روز بعد اینجوری شد

اخه چی میتونه باشع

احتمالا به پروتئین گاوی حساسیت داره، بابد شیرش عوض کنی از شوینده های بدون بو هم براش استفاده کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا شبیه کهیر نیست  🥺🥺🥺 واییییی شبیه گزش دراکولا  ولی اونم نیست  آزمایش داده ...

نه ازمایش ننوشت براش 

احتمالا به پروتئین گاوی حساسیت داره، بابد شیرش عوض کنی از شوینده های بدون بو هم براش استفاده کن

از اول اپتامیل میخورد، میشه یهو حساسیت ب شیر بشع