2737
2734

من خودم تو هر شرایطی اگه زن و شوهر اوکی باشن  میگم بچه خوبه ولی الان تو پارکم یه چیزی دیدم خیلی حالم گرفته شد،زنه خوشگل و بروز ،دوتا بچه داره مثل دست گل،شوهرش نه قیافه داره نه تیپ و نه شعور

منظورم اینه زنه از هر لحاظ سر تره،منطقه بالاشهرم تقریبا محسوب میشیم،منظورم اینه بهشون بی پول بودنم نمیاد بهشون ولی شعور مرد صفره صفر

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

زنه داشت دختر کوچولوش دو سالو ایناست سر سره سوار میکرد یهو به همسرش کاملا با خنده و مهربونی گفت مثل ماست نگاه میکنه بازی نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بیچاره خانمه چقدر خجالت کشبده 

اره خیبی دلم سوخت بعدم مرده از اون موقع رفته نشسته رو نیمکت زنه و بچه ها نشستن تو ماشین ادم حسابشون نمیکنه معلوم نیس تو گوشی چه گهی داره میخوره هی هر هر کر کر میکنه

من یه بار همسرم‌خسته بود اصرار کردم با بچه ها بریم‌پارک ،، راستش خسته بودم از صبح بهانهوپارک و میگرفتن وگرنه برای خودم که نمیخواستم‌برم ،، رفتیم از بس اخم‌کرد نیم ساعت نشده به بچه هام‌گفتم بریم‌خونه ،، اومدبم‌گفت‌دیگه من خساه و بی حوصله بودم اصرار نکن خودت ببرشون ،، من کلی ناراحت شدم و گریه کردم که مگه بچه فقط برای منه ،، فرداش بنده خدا برد از غروب ما رو یه جای خوش آب و هوا به تلافی روز قبل ،، این آقا که کارش واقعا زشت بوده اصلل توجبهی نیست ،، ولی گاهی خوبه آدم مراعات همسرشو بکنه 

2706