2733
2734
ما اونجا داریم خونه میخریم نسبتا محله اش آروم بود ولی میخواست مشکلات اون محله و سطح فرهنگ منطقه و سایر مشکلات بارز اونو بدونم خود محدوده رسالت که خیلی شلوغه ولی این منطقه نیروی دریای بنظرم خلوت بود ممنون میشم معاین و محاسنشو ساکنینش بگن
عزیزم من داییم ١٥ ساله ساکن هنگام هستش محله خوبیه تره بار و شهروند نزدیک داره همه چی در دسترس هست ولی به نظر من هوای اون منطقه آلوده است این حس و دارم ولی فرجام درخت و فضای سبز بیشتری داره و به نظر با کلاس ار میاد
یکی از بدیاش نزدیک بودن به منطقه شمیران نو هست
و خدایی که همین نزدیکیست.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محله خوبیه مخصوصا اطراف دانشگاه
کلا جای ارومیه نیرو دریایی هم خوبه قدیمیاش اونجان از یه طرف به رسالت از یه طرف امام علی و صیاد بابایی همت دسترسی داره
بازار هم که همه جا تره بار داره و سوپر
خونه جدید مبارک
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
من فرجامم عزیزم نیروی دریایی یکی از ارومترین و با کلاسترین نواحی این محدوده هستش دسترسیش خیلی خوبه به همه جا به اتوبان امام علی و همت دسترسی عالی داره به پارک و تره بار و بیمارستان الغدیر هم نزدیکه از محله های قدیمی هستش و مردمان خوب و بی آزاری داره ولی عزی م همه جا خوب و بدداره ولی در کل نمره خوبی میگیره خونه نو هم مبارکتون باشه پیشاپیش
دادگاه...کافه...چه تفاوتی میکند وقتی خدای قصه سر میز دیگریست
2738
من الان سه ساله اطراف دانشگاهم به نظرم همه چیش خوبه ولی تو هنگام و شمران رو پیشنهاد نمیدم
اگرم میخرید پارکینگ بخرید که جا پارک کمه
ولی هر چی هست از شلوغی تهرانپارس بهتره
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
همونطور دوستمون گفتن جای با کلاس این منطقه نیرو دریاییه و خیلی ارومه برادرشوهرم دو سال اونجا بود
جای بسیار خوبی داری خونه میگیری من تا قبل ازدواج اونجا ساکن بودم الانم خانواده ام انجا هستند. ما از قدیمی های نیرودریایی هستیم و خوب طبیعتا خیلیا رو انجا میشناسیم محله ارمیه مردم خوبی داره
از نظر خرید همه چی بهت نزدیکه
بعضی کوچه های انجا بهترن کلا از فردوس به بالا کوچه هاش بهترن فقط سمت شهرک بهاران پشتش خوب نیست اونم به خاطر شهرکه وگرنه بقیه کوچه هاش خوبه

انجا تازه یک ارایشگاه داره کار شنیون و ارایشش خیلی نوبه قیمتاش عالیه هههه
یک خیاط خیای خوب هم داره کارش حرف نداره ، بازار میوه و فروشگاهم تو منطقه هست
اگه خواستی تو خصوصیبهم بگو کدوم کوچه هستید تا بیشتر راهنماییت کنم ماهم داشتیم انجا خونه میخریدیم دوباره بریم اون متطقه حیف که صاحبخونه بهونه دراورد