2733
2764
عنوان

کسایی که دارن جهیزیه میخرن 💖

909 بازدید | 24 پست

سلام وقتتون بخیر 

انشالله همه اتون خوشبخت باشید 

ولی کلا یه نصیحتی کنم من 😁 

خواهشا وقتی تصمیم دارین جهیزیه بخرین یا حتی در حال بازسازی و تغییر دکوراسیون هستین ،قبلش یه سرچ ساده کنید توی اینستاگرام کلی بلاگر معماری و دکوراسیون هست یسری نکات و آموزش میدن حتما درنظر بگیرین اون نکات رو 

و بجای خرج های آنچنانی یک دوره مشاوره بگیرین با یک مشاور دکوراسیون ، چندتا مزیت داره :

خونتون ژورنالی میشه و این خودش یک پاهن مثبت هست برای جاهایی که رسم جهاز دیدن دارن و نظرات زیاد هست 

و اینکه شما هزینه های بیجا نمیکنید حقیقتن ؛

شاید رنج قیمت مشاوره ها الان از ۳ م تومان باشه تا ۲۰ که بستگی داره به فالوئر ها نه صرفا سواد و علم طرف ! 

یعنی ابتدای کار یک هزینه ای میکنید ولی جلوی خیلی از مخارج اضافی گرفته میشه 

و اینکه تا سالها خونتون به روز خواهد بود 😁😁 و اینکه علم رنگ ها خیلی پیچیده است و فقط رنگ کرم و قهوه ای برای خونه نیس 🌸

من قصد دخالت نداشتم ، فقط این تاپیک رو یک راهنمایی از سمت یکی از دوستان خودتون ببینید . 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

چ خبره 3 ملیون بدی ک نظر بدن.. 

خوبه حرفتون بشرطی با 500 تومن جمع بشه نه اینکه 3 ملیون بدی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خبره 3 ملیون بدی ک نظر بدن..  خوبه حرفتون بشرطی با 500 تومن جمع بشه نه اینکه 3 ملیون بدی

پونصد ؟! 

فرایند جهیزیه خریدن ممکنه یکسال طول بکشه یا بیشتر 

هر لحظه شما با مشاور در تماسید برای هر خرید 

یعنی طرف واقعا وقتشو بزاره ، برای ۵۰۰ 

۵۰۰ برای شاید دو سه روز مشاورس که یک خط فکری به طرف بده 

و راهنمایی جامع 

ولی برای مشاوره صفر تا صد دکوراسیون فکر نمیکنم الان کسی با ۵۰۰ تومن کار کنه !!!! 

بنظرتون مبلغ زیادیه ۵۰۰ ؟؟؟؟ در این روزا؟!

تقریبا تایید میکنم ولی باید قبول کرد سبک خونه های ایرانی با جاهای دیگه متفاوته سلایق فرق داره و ...

خب شما با مشاور صحبت میکنید که طبق سلیقه ب شما براتون طراحی کنه دیگه !!! 

و هر گوشه ی جهان سبک های زندگی متفاوته و در نتیجه خروجی های متفاوتی داره بر اساس فرهنگ و اداب و رسوم 

پونصد ؟!  فرایند جهیزیه خریدن ممکنه یکسال طول بکشه یا بیشتر  هر لحظه شما با مشاور در تما ...

من برای نهایت 2 جلسه گفتم همون ک جهت و..  بگه

و اینکه خرید جهیزیه نهایت یک ماه طول بکشه (وقتی پول داری و میدونی چ طرحی میخوای) چ خبره 1 یک سال 

برای اینکه در طول یک ماه هم زنگ بزنی و نظر بگیری نهایت 1 ملیون کافیه... طرف فرار نیست با ما خرید بیاد ک از پشت گوشی میخواد راهنمایی کنه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
خب شما با مشاور صحبت میکنید که طبق سلیقه ب شما براتون طراحی کنه دیگه !!!  و هر گوشه ی جها ...

سرمایه باشه چرا که نه 

یا اصلا مشاور نمیخواد خود فرد هم میتونه تحقیق کنه 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
حرفت کاملا درسته  ما ایرانیا نمیتونیم به رنگای دیگه غیر از کرم و قهوه ای اعتقاد پیدا کنیم🤦🏼‍ ...

دقیقا 

الان باز یکم وضعیت بهتر شده و رنگ طوسی اضافه شده 

یعنی همه ی خونه ها یا کرم قهوه ای یا طوسی !! 

سرمایه باشه چرا که نه  یا اصلا مشاور نمیخواد خود فرد هم میتونه تحقیق کنه

مشکل همین جاست توی دکوراسیون که افراد فکر میکنن با تحقیق میتونه درست کنه و خب خروجی کار زیاد جالب نیس 

ولی بازم کار سلیقه ای 

ولی من نتیجه ب کارها رو زیاد دیدم که بعد یکی دو سال تصمیم به تعویض میگیرن و .... 

من برای نهایت 2 جلسه گفتم همون ک جهت و..  بگه و اینکه خرید جهیزیه نهایت یک ماه طول بکشه (وقتی ...

خب برای دوجلسه فک کنم از جلسه ای ۲۰۰ شروع میشه به بالا 

نرخ معمولش شاید جلسه ای ۳۰۰ باشه !!! ولی خب قیمت مهم نیس 

خروجی کار مهمه !!! 

خیلی ها یک ماهه جهیزیه میخرن خیلی ها هم کلا توی دوران عقد ممکنه یکسال باشه یا بیشتر 

شرایط ادما متفاوته دیگ 

مشکل همین جاست توی دکوراسیون که افراد فکر میکنن با تحقیق میتونه درست کنه و خب خروجی کار زیاد جالب نی ...

نظری ندارم اما اگه شرایطش باشه از نظر مالی خیلی خوب میشه

دیدم کسایی که به این جور افراد اعتماد کردن و نتایج خوبی گرفتن 👌 

خودم ترجیحم اینه موبایل ارزون قیمت تری داشته باشم اما خونه ام دکوراسیون خوبی داشته باشه منتها توی ایران جا نیوفتاده هنوز

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
نظری ندارم اما اگه شرایطش باشه از نظر مالی خیلی خوب میشه دیدم کسایی که به این جور افراد اعتماد کردن ...

شرایط بهتر از قبل شده 

2706