2752
2734
پس چرا من دلم گرفته؟

زنها وابستگیشون بیشتره ،چون مرد رو تکیه گاه میدونن ،منم موقع طلاقم فکر میکردم دیگه اسمون سیاه شده ،دیگه روز وجود نداره دیگه بدبخت شدم ،اووووووووووووف هروز ناله بودم ،ولی یاد گرفتم بزرگ بشم و زندگی کنم و بخودم و خدا تکیه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا میشی ،اتفاقا بزرگتر میشی و عاقلتر ،منظورم سن نیست ،از لحاظ روحی منظورمه

دلم از حرفاش میسوزه. اینکه از همه چیز من ایراد گرفت. مثل یه زباله منو از زندگیش انداخت بیرون. میگه تو خنگی تا الان نفهمیدی. من همه کاری میکردم تو بفهمی که خیانت کردم نمبدونم چرا موندی

الان حالت خوبه؟ دوستش داشتی؟ من یه حالیم. نمیدونم. گیجم. 

ببین من همسرم اعتیاد داشت ،هشت سال همه جوره سوختم اما ترک نکرد و من در نهایت جدا شدم ،دست از پا درازتر برگشتم خونه بابام ،مسلما روحیم خراب بود اعصاب نداشتم ،بعد دیدم خانوادم گناه دارن،شروع کردم رو خودم کار کردم و رفتم تفریح و کاری کردم حالم بهتر بشه و فراموش کنم چه روزایی گذروندم ،و بعد مدتی ک روحیم بهتر شد رفتم سرکار و زندگی شکل دیگه جبران شد ،همه چیز درست میشه فقط باید صبور باشی ،من بچه نداشتم ،

تو بچه داری ،بچت انگیزه زندگیته ،بخاطر بچت زندگی کن به عشق بچت نفس بکش ،و سرتو بالا نگهدار چون مقصر نیستی ، رفتار و روحیه تو روی بچت اثر داره سعی کن شاد باشی

دقيق همين مادر مني

ولي من خودم خيانت ديدم و جدا شدم

بنظرم جدا شو و گذشته رو تو گذشته جا بزار دورت بگردم

بميرم برا دل تنگت

الان واقعا با گوشتو استخوان دركت ميكنم

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
ببین من همسرم اعتیاد داشت ،هشت سال همه جوره سوختم اما ترک نکرد و من در نهایت جدا شدم ،دست از پا دراز ...

خوشحالم که حالت خوبه. خدا رو شکر از اون بی لیاقت جدا شدی. اره همه امیدم بچمه مهریه امو بخشیدم حضانت بگیرم خوشحالم

دلم از حرفاش میسوزه. اینکه از همه چیز من ایراد گرفت. مثل یه زباله منو از زندگیش انداخت بیرون. میگه ت ...

بسپار به خدا و صبوری کن ،خدا همچین جواب سکوتت رو میده ک خودت میمونی ،خدا خودش برات معجزه میکنه

دقيق همين مادر مني ولي من خودم خيانت ديدم و جدا شدم بنظرم جدا شو و گذشته رو تو گذشته جا بزار دورت ...

خدا نکنه عزیزم. خبلی خدایی سخته ولی همش به خودم میگم یادت بیار چه کارهایی کرد باهات. خیلی نامرده خدایی x😞

خوشحالم که حالت خوبه. خدا رو شکر از اون بی لیاقت جدا شدی. اره همه امیدم بچمه مهریه امو بخشیدم حضانت ...

اصلا این اشتباه و نکن ،مهریو بگیر ،مردها نمیتونن بچه رو نگهدارن در نهایت پس میده بخودت ،مهریو بزار اجرا تا بفهمه ک چه غلطی کرده و باید تاوان پس بده ،

2706