2733
2734

وقتی تو رابطه هستید دیگران هم میدونن یکیو دارید بیشتر مردای دیگه میان سمت شما و حرص شوهرتون در میاد یا دخترای دیگه میان سمت دوس پسر یا شوهرتون و حرص شما در میاد ؟؟

« لطفا همه جواب بدید »

پسرای دیگه میان سمت شما یا دخترا دیگه میرن سمت اون؟

میدونید دیگه وقتی تو رابطه هستید تا دلتون بخواد آدمایی لاشی و خراب هستن که میخوان از هم جداتون کنن و هی میان بینتون هرچی هم شما به رابطتون متعهد باشید ولی اینجور ادما هستن 

تعداد رای : 10
نظرسنجی
مردای دیگه میان سمت من
6
60%
دخترای دیگه میرن سمت اون
4
40%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

هر دو 

ولي اكثرا زيرزيركي كاراشونو ميكنن كه رابطرو خراب كنن نه آشكارا 

فقط يبار يكي اشكار كارشو انجام داد اونم دوست صميمي ١٠ سالم بود خاك تو سرش😂 همه دنيا يه طرف پارتنر من براي اون يه طرف بودا يعني در اين حد 

هر دو  ولي اكثرا زيرزيركي كاراشونو ميكنن كه رابطرو خراب كنن نه آشكارا  فقط يبار يكي اشكا ...

دقیقا منظورم همین بودددد این دوستای صمیمی که به دوست پسر یا شوهر تو چشم دارن وای وای باید خونشون رو ریخت

دقیقا منظورم همین بودددد این دوستای صمیمی که به دوست پسر یا شوهر تو چشم دارن وای وای باید خونشون رو ...

يعني فكر كنم كثيف ترين ادما اونان 😂🤦🏻‍♀️ همه تلاششونو ميكنن همه حرفي درست ميكنن كه رابطه خراب بشه خاك تو سرشون واقعا