2733
2734
عنوان

جواب تست پاپ اسمیر لطفا هرکی میتونه بخونه بیاد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9365 بازدید | 100 پست
سلام عزیزم شما سین یک بودید و بعد از یکسال میخواید مجدد کولپو بشید؟؟؟ انجام دادید؟؟؟ چطور بود؟؟؟ تس ...

نه ندادم هنوز فک نکنم منفی بشم چون این ویروس نوع پرخطرش ب سختی دفع میشه از بدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ندادم هنوز فک نکنم منفی بشم چون این ویروس نوع پرخطرش ب سختی دفع میشه از بدن

نه اینطوریا هم نیست 

نوع پرخطرش نهایت بعداز ۲سال هم ممکته از بین بره؟؟، انشاله اگه جواب کولپو خوب بود تست تایپینگ بده 

انشاله ک هممون منفی بشیم

2731
بله تحت نظرم عاخه کولپو آزمایش سختیه شش ماه یکبار باشه دهن عادم سرویس میشه خیلی درد داره هزینشم زیاد ...

من وقتی ک سین یک بودم رفتم دکتر گفت شش ماه دیگه بیا..‌منم یکسال بعد رفتم

سلام دوستان.من پاپ اسمیر انجام دادم.نتیجه ازمایش نوشته Lsil.دکترم من رو معرفی کرد ب یه دکتر دیگه که جراح و متخصص زنان هست ک کولپوسکوپی انجام بدم.خیلییی نگرانم.ممکنه سرطان داشته باشم خدانکرده؟؟دوستان راهنمایی کنین ممنون میشم

سلام دوستان.من پاپ اسمیر انجام دادم.نتیجه ازمایش نوشته Lsil.دکترم من رو معرفی کرد ب یه دکتر دیگه که ...

سلام عزیزم نگران نباش بهترین کار حفظ روحیه هست 

اگه تهرانی برو پیش دکتر بهتاش خیلی دکتر عالیه من از شمال رفتم تا تهران پیشش 

بمن وقت عمل هم داده بودن توشهرخودمون ولی شوهرم گفت نه بریم فوق تخصص جای دیگه تحقیق کردم دکترعالی هست نادره بهتاش 

حدود 3ماه مکمل داد دوباره رفتم کولپو کرد گفت هیچ مشکلی نداری 

البته سه دوز امپول گارداسیل خارجی هم زدم شما اولین کارهمینه ک ی دوز از امپولارداسیل خارجی حتما باشه ایرانی بدردنمیخوره گرونه ولی ارزششو داره بخر و بزن بعد هم میتونی برو بهتاش نمیتونی دکتر خوب پیدا کن انشالله خیره گلم من باردارم دعامیکنم مشکلی نباشه و همچی خوب باشه فداتشم 

شمام منو دعاکن اگ خیر بودخدا ی پسر سالم بهم بده 

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
سلام عزیزم نگران نباش بهترین کار حفظ روحیه هست  اگه تهرانی برو پیش دکتر بهتاش خیلی دکتر عالیه ...

ممنون عزیزم بابت دلگرمی ک بم دادی.ممنون از لطفتون.😘انشالله که خدا یه بچه سالم بتون بده بدون هر گونه مشکلی واس شما و بچه تون.الهی امین

ممنون عزیزم بابت دلگرمی ک بم دادی.ممنون از لطفتون.😘انشالله که خدا یه بچه سالم بتون بده بدون هر گونه ...

قربونت عزیزم

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥