2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست که بچه زیر هفت سالشو‌ کلاس زبان فرستاده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 37 پست
الانم  اصلااا دیر نیست .تا قبل از هشت سالگی برای یادگیری زبان بصورت غیر مستقیم فرصت دارید .اگه ...

ممنون میشم بگین چون یه دختر سه ساله هم دارم سی دی زبان پسرمو میذارم اونم قشنگ میگه معلومه علاقه داره

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها تو‌ این ین دوست دارن بازی و تفریح کنن تا درس بخونن مخصوصا که تابستونه بخاطر این خوشحال بوده ...

چهار پنج جلسه اس میره امروز اینطوری بوده فقط ولی خوب تایم کلاسشم خیلی بده ساعت ۳ شروع میشه کسل کننده اس

ممنون میشم بگین چون یه دختر سه ساله هم دارم سی دی زبان پسرمو میذارم اونم قشنگ میگه معلومه علاقه داره

برای پسرتون کلاس زبان رو کلا کنار بزارید .

مسیری که خودم برای دخترم شروع کردم رو بهتون پیشنهاد میدم.

اولین کار اینکه با مشاوری که من ازشون کارتونا رو خریداری میکنم صحبت کنید.بعد یکسری کارتونا رو بهتون معرفی میکنن و شما سفارش میدین .تمام شبکه های پویا جم کیدز و جم جونیور رو قطع کنید .روزانه چهار ساعت کارتونا رو در منزل روشن کنید و حتی اگه نگاه هم نکرد مهم نیست شما فقط تی وی رو روشن کنید .بعد از حدود دو سال فرزندتون دو زبانه میشه .

برای دخترتون هم کارتونای مناسب سنش بهتون پیشنهاد میدن

این متد دو زبانه شدن رو آقای دکتر امینی برای اولین بار در ایران اجرا کردن .میتونید از طریق گوگل اطلاعات زیادی رو بخونید در مورد متدشون.

اگه مشتاق بودین بهم درخواست دوستی بدین تا شماره نماینده ایی که ازشون خرید میکنم رو بهتون بدم.

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
برای پسرتون کلاس زبان رو کلا کنار بزارید . مسیری که خودم برای دخترم شروع کردم رو بهتون پیشنهاد میدم ...

متاسفانه پسرم به یه سنی رسیده که من نمیتونم به اجبار کاری کنم مثلا شبکه پویا نذارم خودش میذاره  

الان فعلا گیر دادن به کارتون دختر کفشدوزکی هر قسمت و صدبار میبینن 

شما چند وقته این کارو میکنید؟  تاثیری داشته؟

متاسفانه پسرم به یه سنی رسیده که من نمیتونم به اجبار کاری کنم مثلا شبکه پویا نذارم خودش میذاره   ...

با سیاست اینکارو کن .مثلا من به دخترم گفتم که ماهواره مون خراب شده  و بابا هم نتوست درستش کنه .

یکسری سیاست ها رو باید بکار ببری .میتونی از همون نماینده مشاوره بگیرید بهتون کمک میکنن.

دختر کفشدوزکی اصلا کارتون خوبی نیست ولی کارتونای موسسه آقای دکتر همگی به دور از خشونت و پر از بار علمی هستن و بچه ها خیلی چیزای مفیدی ازشون یاد میگیرن .

یکساله دقیقا دخترم کارتونا رو براش توی خونه پخش میکنم و بسیار تاثیرگذار بوده و بدون هیچ دخالت من خیلی کلمات انگلیسی رو یاد گرفته و بعضی جملات انگلیسی رو هم میگه .صد در صد مطمئنم که دخترم دو زبانه میشه با چشمای خودم دارم میبینم چقدر مفید هست و دخترم به راحتی بدون هیچ اجبار و آموزش مستقیمی بصورت نیتیو داره دو زبانه میشه .

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜