2733
2734
این ست و برای اتاق پسرم خریدم نمیدونم اتاقشو چه رنگی کنم خوب میشه نظر بدبد لطفا؟

http://upload7.ir/images/38238415097965688576.jpg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم با مامان سلما موافقم. خیلی شیکه ولی برای سن 6 سال یکم سنگینه. من فکر کردم پسرت اواخر ابتدایی هست که این مدل براش انتخاب کردی. ولی خدایی خیلی شیکه . مبارکش باشه. البته اگه تا چند سال آینده نخوای عوضش کنی که همون بهتر این رنگی براش گرفتی
اگه میتونی از کاغذ دیواری استفاده کن یه طرح تقریبا سفید یا نباتی بزن براش بعد هم میتونی از این استیکرای جینگولی که به سن و سالش بیاد مثلا طرح ماشین بگیری و دورتا دور اتاقش بچسبونی قشننگ میشه.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2740
اگه میتونی از کاغذ دیواری استفاده کن یه طرح تقریبا سفید یا نباتی بزن براش بعد هم میتونی از این استیکرای جینگولی که به سن و سالش بیاد مثلا طرح ماشین بگیری و دورتا دور اتاقش بچسبونی قشننگ میشه.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
اول اینکه خیلی خوشگله خیلی من خوشم اومد مبارکش باشه همون رنگی که رو دیواره تو عکس خوشگله البته یه ذره برای بچه با توجه به رنگ کمدها سنگین میشه نارنجی یا کرم هم خوبه اگر می تونی بده روی یکی از دیوارهای اتاق یکی از عکس های کارتونی که دوست داره رو بکشند که از سادگی در بیاد
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
2706