2737
2734
سلاممممممم عزیزدلم خوبی؟ممنونم که به یادم بودی؛چه خوب که دوباره دورهمیم.❤️😍

سلام به روی ماهت فدات عزیز 

آره برا منم سخته که سحر با حرف های درست و به موقع و منطقیش نیست ولی دلم نیومد جمع از بین بره حداقل میتونیم اینجا درددل کنیم 

فعلا اینجا هستیم تا سحر جون برگرده و دوباره پیشمون باشه. 

امید بخدا 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
سلام این جا چی کار می کنید منم می تونم بیام یا نه؟

سلام اینجا یه جمع دوستانه ست معرفی کتاب و صحبت در موردش و روزمرگی. 

خوش آمدین🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام به به چ تاپیکی درخواست دوستیمو قبول میکنی لطفا ک تاپیک میزنی منم ببینم

اینجا خیلی دیدم از شقاق و یبوست میگن نتیجه تجربه دوسالمو میگم انجام بدین روزانه ی قاشق روغن زیتون بریزین رو غذاتون شبا موقع خواب روغن زیتون وکرچک قاطی کنین بریزین تو ناف و جهت عقربه های ساعت ی کم ماساژ بدین اگه بیرون روی گرفتین نزنین دیگه  ی وازلین هم بزارین توی دسشویی موقع دفع بزنین ب پشتتون تا چند ماه تکرار کنین خوب میشین حتما❤
دالییییی 🥰🥰🥰🥰 منم اومدم... هی چک میکردم ببینم کی تاپیک میزنی 😚 به‌به عنوان طوفنده و کوبنده😁( ...

داخل پرانتزت بله قطعا 

این از تاپیکای گذشته ست من گفتم شما ها بزنین دیدم  توپ روانداختین تو زمین خودم ازونجا که حوصله زدن و مدیریت تاپیکی که باز باشه رو ندارم 😅گفتم بذار تو یکی 

از تاپیکای قبلم تگشون کنم 😁

گل گلیا لطفا اینجا از هر گونه بحث سیاسی پرهیز کنیم اول هم با خودمم 😅 

اینجانب یک دفعه به درجه رفیع ترکیدن نائل اومدم دیگه نمیخوام بترکم. 

اینجا فقط کتاب... معرفی راهکار برا زندگی و خونه داری و جامعه داری... صحبت دوستانه و درددل و روزمرگی 🌻

سلام به به چ تاپیکی درخواست دوستیمو قبول میکنی لطفا ک تاپیک میزنی منم ببینم

سلام ممنون 🌻

خیلی وقته کمتر میام سایت و تاپیک هم نمیزنم دوست عزیز اینجا هم بخاطر دوستان قدیمی و خوبم هستم. 

ولی بازم چشم. 

2740

سلام فاطمه جون ممنون عزیز دلم 

🥰🥰🥰

سنه قورباااان

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
عاااا ب تاریخ تاپیک دقت نکردم....🙄 اخه یه بحثش توپه یه بحث قدمته یه بحث هم میزان فعالیتت. 🥰😇

باشه 💔💔ولی تو از من قدیمی تری😅

خانه لهستانی ها

یک رمان ایرانی..

داستان روایتگر ادم هایی هست ساکن یک خانه بزرگ تو جنوب شهرتهران.خانه ای بازمانده از سالهای دور.داستان در زمان پهلوی دوم میگذرد.قصه ادمها و زندگی های متفاوتشان

روایتگر داستان پسر بچه ای ارام اما پر از فکر و هیجان کودکی به اسم سهراب است.

داستان یک حرکت روان و عادی دارد و قصه پر از اتفاقات عجیب و غریب نیست .بلکه داستان خیلی عادی جلو میرود اما پایان قصه خیلی پلیسی و ترسناک تمام میشود

به عنوان یک رمان و داستان ایرانی زیبا بود و خواندنش برای من پر از جذابیت

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2706