2777
2789

من ماه بعد قراره برم برا انتقال جنین تمام تلاشمو میکنم حالم خوب باشه اما خوب یه وقتایی بحث و ناراحتی با همسرم پیش میاد که نگرانم میکنه نزاره انتقالم مثبت بشه کسی هست اینجوری بوده اما مثبت شده؟

ما هم ماه پیش آی یو آی داشتیم شوهرم خیلی ناراحتم میکرد خیلی استرس میداد اصلا روز خوش نداشتم اخرشم منفی شد بی صاحاب اینماهم زمان اقدام همینطور بود

گاهی میگم ولش کنم برم دنبال طلاق بخدا🙃

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ما هم ماه پیش آی یو آی داشتیم شوهرم خیلی ناراحتم میکرد خیلی استرس میداد اصلا روز خوش نداشتم اخرشم من ...

نه بابا طلاق چیه خیلی روزگارمون خوبه حالا تک و تنها اواره کوچه ها بشیم، من حس میکنم به این چیزا نیست  اگه خدا بخاد میگیره جاشم سفت میکنه هیچی نمیتونه تکونش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا طلاق چیه خیلی روزگارمون خوبه حالا تک و تنها اواره کوچه ها بشیم، من حس میکنم به این چیزا نیست ...

ما شوهرم پایه نیست برای درمان یکبار منفی شده میگه دیگ بشینیم تو خونه مشکلم از خودشه با قرص ارامبخش زندگی میکنم هم زمان آرزوی مرگشو دارم هر شب🙂💔

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ما شوهرم پایه نیست برای درمان یکبار منفی شده میگه دیگ بشینیم تو خونه مشکلم از خودشه با قرص ارامبخش ز ...

الهییی نگو اینجوری، نمیدونم دیدی بعضی زن و شوهرا هرشب باهم دعوت دارن میپرن سر و‌کله ی هم بعد این وسط بچه دارم میشن ... اونوق باید اینا باردار نمیشدن دیگه با اینهمه استرس و ناراحتی پس چطور میشه... به اینا نیس. برید مرکز مام خیلی عالیه حتما باردار میشی

ما شوهرم پایه نیست برای درمان یکبار منفی شده میگه دیگ بشینیم تو خونه مشکلم از خودشه با قرص ارامبخش ز ...

عزیز دلم اینطوری جدا از بچه ای که میخواد به دنیا بیاد خودت هم چیزی از زندگی نمی‌ فهمی.... خیلی ناراحت شدم وقتی پیامت رو خوندم.... من چیزی از شرایط زندگیت نمیدونم اما ای کاش اگه میتونی حتما به یه روان درمانگر فردی و یه زوج درمانگر مراجعه کنی. شاید شرایط زندگی با همسرت تغییر مثبت داشته باشه یا شاید طلاق برات گزینه ی بهتری باشه و بتونی بعدش زندگی بهتری رو تجربه کنی....

و اینکه استارتر عزیزم.... هر بچه ای قبل از هر چیز به آرامش پدر و مادرش نیاز داره و این آرامش فقط برای بارداری مطرح نیست.... تک به تک رفتار مامان و باباها روی بچه ها اثر میذاره و نمیشه خیلی ساده بهش نگاه کرد. این خواهر گلمون که انقدر داره توی زندگی اذیت میشه که قرص آرامبخش مصرف میکنه یا هر زن دیگه ای که با همسرش اختلاف جدی داره قبل از هر چیز باید این مسائل رو حل و فصل کنه. درسته که مادر شدن حق هر زنیه و خیلییییی هم اتفاق شیرین و دلخواهیه اما کنار اینا مسئولیت خیلییییی سنگینی هم هست و به بر طرف کردن نیازهای مادی یه موجود محدود نمیشه

و اینکه استارتر عزیزم.... هر بچه ای قبل از هر چیز به آرامش پدر و مادرش نیاز داره و این آرامش فقط برا ...

خیلی ممنونم عزیزم چه حرفای ارامش بخشی ❤️ ممنون از اینکه وقت گذاشتی جواب پیامهارو دادی مهربونم خیلییییی ارامش گرفتم از حرفات🌸 من خیلی با ارامش و عشق دارم جلو میرم تو زندگیم سعی میکنم فضای خونمو خوب کنم اما همسرم متاسفانه نه ، دیگه توکل میکنم بخدا و میرم جلو حتی اگه تا روز انتقال هم باهام حرف نزنه مهم نیست من میرم جلو چون خیلی زحمت و درد کشیدم تا الانش، اونم خودش میدونه و خدای خودش میسپارمش بخدا 

خیلی ممنونم عزیزم چه حرفای ارامش بخشی ❤️ ممنون از اینکه وقت گذاشتی جواب پیامهارو دادی مهربونم خیلییی ...

عزیزی خواهر گلم♥️ 

همونطور که گفتم از شرایط زندگی شما هم آگاه نیستم که اجازه ی نظر دادن داشته باشم ولی شاید همسرتون هم گره های فکری و عاطفی داشته باشه و از این جهت اذیته و نیاز داره برطرفشون کنه معمولا یه زوج درمانگر خوب یا درمانگر فردی میتونه کمک کنه تا ایشون هم حال بهتری رو تجربه کنن و شما هم به اون آرامش بیشتری که طالب و لایقشی برسی.

امیدوارم هردومون زودتر خوش خبر باشیم و احساس خوب مادری رو تجربه کنیم و بتونیم مادرای فوق العاده ای باشیم

عزیزی خواهر گلم♥️  همونطور که گفتم از شرایط زندگی شما هم آگاه نیستم که اجازه ی نظر دادن داشته ...

ممنون عزیزدلم امیدوارم هرچه زودتر خبر خوش بارداریتوبزاری برامون❤️❤️❤️حرفات مثل یه تلنگر بود حتما یه زوج درمانگر خوب پیدا میکنم ❤️❤️❤️