2733
2734

میدونید من حس میکنم خیلی دیدم نسبت به پول و کمبود پول محدود شده.یعنی همه اش تو این فکرم وای برای فلان مسئله باید چیکار کرد یا اینکه همه اش فکر میکنم نمیتونم چیزایی که میخوام بخرم یا کارایی که دوست دارم انجام بدم.البته بیشترش برمیگرده به قبل که یه سری مسائل که به نظر خودم از بی ملاحظگی همسرم بود پیش اومد منم خیلی طلا فروختم و نتونست جبران کنه فقط قول الکی داد.الانم که میگه برات جبران میکنم حتما و نمیدوم فلان چیز که میخوای میخرم و اینا.بعد به من میگه تو خیلی موج منفی میدی.راستم میگه من همه اش میگم دیگه نمیشه.همه اش میگم شغل درست درمون نیست و نمیشه.با این نمیشه ها انگار واقعا راه رو سد کردم.واقعانم مثلا یه بلوز بخوام بخرم یه چیز میشه که پولام کلا از دست میره.خودمم شاغل نیستم همه اش میگم خب اونایی که اکثرا همه کار میکنن یا خودشون شاغلن یا شوهراشون شغل درست درمون دارن.کلا قانون جذب رو نقض میکنم با اینکه خیلی درباره اش خوندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر تاپیکت پبچیده بود.همه چی میشه.ولی توی مسائل مالی باید مشورت گرفت ک بی گدار ب آب نزد

میدونید فکر میکنم دید منم خیلی محدوده.

اصلا نمیدونم این مسئله درسته که اگر فکر ادم نسبت به قضیه ای بهتر بشه راهشم باز میشه یا نه؟مخالف تلاش و کار نیستما بگم با تنبلی کاری پیش بره.ولی بعضیا میگن مثلا ما با شکر کردن چیزایی که داریم یا امیدواری تونستیم خیلی چیزا جذب کنیم.

2728
میدونید فکر میکنم دید منم خیلی محدوده. اصلا نمیدونم این مسئله درسته که اگر فکر ادم نسبت به قضیه ای ...

آره من همیشه موجم مثبته و در کنارش کاری ک از دستم بر اومده انجام دادم و خدا هم بی جوابم نزاشته