2737
2734

من رفتم سونوی وزن جنین تو هفته ۳۳ و ۶ روز  ۱۷۴۰ بود گفتن کمه 

صدکش ۱۱ درصد بود و سنش رو زده بود ۳۲ هفته خیلی نگرانم حالا چی میشه خواهش میکنم تجربه دارید بیاید بگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲۵ درصد کجا و ۱۱ کجا پس خیلی کمه وزن بچه م 😩 خدایا چه کنم 

بی خود استرس نداشته باش، فقط پروتئین و مغز و بستی و شیر موز و ... بخور

نون و برنج رو عادی بخور

بعدم من بچم ۳بود و جاریم ۲/۵ الان ببین اون توپه و بچه من لاغر

ولی به خوراکت برس

عزیزم برا منم کم بود . من شک کردم  شاید دفع پروتئین دارم از ادرار دادم و دیدم متاسفانه. بله. فشار خونم داشتم. خلاصه بچم خوب وزن نمیگرفت 37هفته با وزن دو دویست دنیا اومدسز اورژانسی شدم ولی چون امپول ریه تو سی پنج هفته زدم دستگاه نرفت به لطف خدا. شما خودتو ببند به خوردن چیزای مقوی من یه بسته لیدی میلم خوردم. از ادرار بده رفع پروتیین نداشته باشه. ایشالله از شما وزن بگیره

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
عزیزم برا منم کم بود . من شک کردم  شاید دفع پروتئین دارم از ادرار دادم و دیدم متاسفانه. بله. فش ...

اه دکتر برام آزمایش دفع پروتیین ننوشت یعنی خودش نباید بفهمه این موضوع رو؟ 

من تاالان ۲ بسته لیدی میل خوردم قرصامگا ۳ خودم وزن اصافه میکنم ولی نینی نه 

2740
دفع پروتئین درمانش چطوریه 

درمان خاصی نداره. من باعث فشار خون شد برام. اگه فشارت اوکیه احتمالا دفع نداری. من به خاطر دفع و فشار بستری شدم. 

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس