2733
2734
عنوان

رهاسازی نوزاد دو روزه و عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2310 بازدید | 63 پست
شادی چه نتیجه گیری اگه کسی نداره که یه بچه رو بزرگ کنه خوب باردار نشه ........... دزد هم مگه دیوونست بدزده بعد بیاد با شیشه و پوشک بذاره گوشه خیابون
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
مانی ببخشید نمی خواستم ناراحت کنم دوستان

خودم خیلی‌ گریه کردم اینجا گذشتم شاید کسی‌ خبری ازش بده بگه مادرش برگشت پیشش
جلوی من حرکت نکن من پیروی نمی کنم، پشت سر من حرکت نکن، من رهبری نمی کنم تنها کنارم قدم بزن و دوستم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پستمو پاک کردم که باز جنجال نشه ..........ایشالا خدا بهتون یه نی نی تپل بده و همینطور به بقیه منتظرها
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2706