2752
2734
مگه طلاق آبروریزی میاره؟ چرا مردم همه کار می کنند دزدی، دروغ، خیانت و.... ولی این وسط طلاق آبروریزیه ...

تو جامعه ما بعله..شوهره بره پی این زن اون زن ابروریزی نیس ولی همین کددختر اسم طلاق بیاره ابروریزیه😏😏😏با پوست و گوشت و استخونم چشیدم ک میگم

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
تو جامعه ما بعله..شوهره بره پی این زن اون زن ابروریزی نیس ولی همین کددختر اسم طلاق بیاره ابروریزیه😏 ...

چقدر سخته واقعا. هممون با حرف های اشتباه و تفکرات اشتباه داریم خانمها را آزار می دهیم. حتی خودمون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر از آینه سال‌های بعد هم زجر بکشی و چند تا بچه را هم زجر بدی

خب اخه طلاق برای اکثریت دخترا بازم بد هست بازم یه جاده تاریک ،بازی دو سر باخت

یعنی انتخاب بین بدترین و بدتر ترین

ولی متاسفانه و هزاران بار افسوس که شرایط برای خانومایی که جدا میشن خیلی سخت میشه بار روانی زیادی رو تحمل میکنن بنده های خدا 

حالا طرف خودش از زندگیش ضربه خورده جدا شده داره رنج میکشه مردمم تا می‌فهمن طرف جدا شده واکنش‌های عجیب غریب نشون میدن خیلیا و این بیشتر آزارشون میده 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
2731
خب اخه طلاق برای اکثریت دخترا بازم بد هست بازم یه جاده تاریک ،بازی دو سر باخت یعنی انتخاب بین بدتری ...

اصلا نمیگم طلاق خوبه ولی وقتی اینجا یا تو جامعه می بینم خانما تو شرایطی هستند که هیچ پشتیبانی ندارند.... 😭

چقدر سخته واقعا. هممون با حرف های اشتباه و تفکرات اشتباه داریم خانمها را آزار می دهیم. حتی خودمون

از خانواده هایی ک طلاق ابرو ریزی میدونن ناراحت نیستم..از اون ادمایی ناراحتم ک واقعا بعد طلاق ی زن جوری پشت سرش حرف میزنند جوری نگاش میکنن ک واقعا ادم خودشم ب این نتیجه میرسه ک طلاق نگیره بهتره

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
از خانواده هایی ک طلاق ابرو ریزی میدونن ناراحت نیستم..از اون ادمایی ناراحتم ک واقعا بعد طلاق ی زن جو ...

کاش حداقل ما از یه جایی این حرف ها را کنار بذاریم به هم جنس خودمون رحم کنیم

دقیقا همه باید ب این فک کنیم ک شاید ی روزی ی جایی همین مشکل برا خودمون پیش اومد.

چون دخترشون اگه برادر یا خواهر داشته باشه عروس یا داماد خانواده به پدر و مادر بگه بچه های شما اهل زن ...

و نهایتا این هم میشه حرف مردم و ترس از حرف مردم و مردم و مردم و.... 

و این مردم ما هستیم

زن بودن سخته کلا

ولی اگر هوای هم دیگه را به عنوان هم جنس داشتیم و به هم احترام می گذاشتیم دیگه اینقدر سخت نبود. 

گاهی خودمون هم می شینیم کنار بزرگترها و از طلاق این میگیم و..... 

اگه دور از جون پسرخاله ت  و همسرش از هم جدا بشن و بحثش پیش بیاد و بگن تقصیر کی بوده مطمئنا همه از پسرخاله ت حمایت میکنن و عیب های خانم رو همه جا میگن 

نمیان از یه غریبه دفاع کنن

از خانواده هایی ک طلاق ابرو ریزی میدونن ناراحت نیستم..از اون ادمایی ناراحتم ک واقعا بعد طلاق ی زن جو ...

به نظرم این موضوع حالا حالاها طول میکشه که جا بیفته ...

مردا که قربونشون برم یه درصد زیادی تا می‌فهمن فکر سواستفاده از اون خانوم میفتن مجرد و متاهلم نداره 

خانوما یه سریاشون رفت و آمد قطع میکنن یا کم میکنن از ترس شوهرای هول شون 

تو یه سری از مراسم مث عقد و...دوس ندارن این خانوما حاضر شن و.......خیلی موارد دیگه 

یعنی یه زن هر چقدر هم قوی باشه تحمل این همه بار منفی روانش بهم میریزه و ترجیح میده بسوزه بسازه 

حالا واکنش خانواده ها ...زخم زبون زدنا ، منت گذاشتنا، ترحما و....بماند 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...

چون مردم ایران فکر میکنن آبرو، حرف دهن چهارتا خاله زنک و بیکاره. آبرو واقعا اینه؟ چرا تا یکی پشت سرشون حرف بزنه فکر میکنن ابروشون رفته؟ اون زنی ک طلاق میگیره ب اندازه کافی داره درد میکشه و قلبش شکسته بعد اونوقت سرکوفتای اطرافیان و پدر و مادرش و هم باید بشنوه. حتی بعضیا از ترس اینکه ی وقت شوهرشون ب خواهر مطلقه‌شون نظر پیدا نکنه رفت و امد و قطع میکنن. واقعا این انصافه؟ وقتی داییم مرد، خواهرای زنداییم دیگ باهاش رفت و امد نکردن و حتی علنا بهش گفته بودن ما دوست نداریم شوهرامون تورو ببینن. حالا فکر کن زندایی من چن سالشه. ی زن چهل و خورده‌ای ساله با سه تا بچه. دوتا دختر ک هردو ازدواج کردن و بچه دارن و ی پسر جوون

2706