2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شمال زیاد میرم  تو تابستون شمال خیلی گرمه فقط باید برید ییلاقات

ییلاقات مثل کجا مثلا؟

ما آخر شهریور یا اول مهر میخوایم بریم رامسر با شوهرم میخوایم خرج کنیم یه ویلا خوشکل کرایه کنیم برا چند روز 

خواهشا راهنماییم کن ببینم کی بریم بهتره؟ و کجا بریم؟ خودم رامسر چند تا کلبه جنگلی خوشکل نشون کردم اما از هوا شرجی و گرم تو سفر متنفرم 

ییلاقات مثل کجا مثلا؟ ما آخر شهریور یا اول مهر میخوایم بریم رامسر با شوهرم میخوایم خرج کنیم یه ویلا ...

رامسر هم گرمه ، بعضی ییلاقات که ارتفاعشون زیاد باشه هواش خنکه

دوتا ییلاق بهتون نزدیکه ، یکیش ییلاق گرسماسر هست

که میرید تنکابن بعد میرید جنگل جنت رودبار همون جاده رو میرید بالا میرسید به ییلاق ، از رو نقشه برید 

اونجا ویلا هست میتونید کرایه کنید ، یه شب بمونید کافیه

یکی هم ییلاق جواهردشت هست ، جواهرده که تو رامسره نه 

جواهردشت 

بهترین ییلاقی بود که رفتم ، بهشتی هست برای خودش ، من وسط خرداد رفتم هواش مثله زمستون بود 

الانم باید خنک باشه ، اونجا هم ویلا دارن ، چون فصل صعود به سماموس نیست هم خلوته و هم  ویلای خالی باید باشه 

اونجا هرچقدر بمونید ارزش داره ،بخصوص اگه مه داشته باشه

مسیر جواهردشت خیلی بده ، با ماشینه خودتون میتونید برید اما داغون میشه 

وقتی میرید ابتدای جاده اونجا ماشینای جیپ  هست که میبرنتون بالا ، با همون جیپ هم کلی کیف میده 

یه روزم دیگه  برید لب ساحل ، تو همون رامسر 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2738
ییلاقات مثل کجا مثلا؟ ما آخر شهریور یا اول مهر میخوایم بریم رامسر با شوهرم میخوایم خرج کنیم یه ویلا ...

من حواسم نبود فکر کردم تو تیر میخواید برید

توضیحاتم برای مسافرت تو تیر مرداد بود 

اون زمانی که شما میگید هوای شمال خنکه ، چون فصل بارندگیه ، هر ییلاقی برید خنکه ، هوای شهر هم تقریبا خنکه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
رامسر هم گرمه ، بعضی ییلاقات که ارتفاعشون زیاد باشه هواش خنکه دوتا ییلاق بهتون نزدیکه ، یکیش ییلاق ...

مرسی گلی خیلی پیچیده توضیح دادی

آخرش نفهمیدم من کلبه کجا بگیرم؟

جواهردشت خوبه یا جواهر دره؟

بعدم اینو در نظر بگیر که ما بلده راه نیستیم و قرار نیس مسیرهای سخت بریم اصلا نمیخوایم مسیر سخت بریم