2752
2734

سلام تو رو خدا بیاین کمک من تو هفته دوازده هستم سونو کردم گفتن ان تی۴٫۴ و هیدروپس قفسه سینه مشاهده شده کارم شده شب و روز گریه البته راضیم به رضای خدا اگر ناقص باشه خدایی نکرده بچه ناقص میخوام چیکار اما فشار روحی بدی رو دارم تحمل میکنم تا هفته پونزده که برم امینو.تو رو خدا اگر کسی مورد مشابه داره بیاد بگه

من با ان تی بالا آمنیوسنتز دادم قسمتی از جواب اومد و نرمال شد دیگه توکل به خدا کردیم و خداروشکر بچم سالمه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ان تی شما چند بود اخه به من گفتن هیدروپس قفسه سینه داره

نمیخوام نا امیدت کنم ولی این طور جنین ها یه مشکلی دارن حتی اگه آمینوسنتز هم نرمال باشه 

من بارداری قبلیم با وجود ان تی پایین و غربال گری های کاملا نرمال و سونوی آنومالی بدون مشکل و حتی نرمال بودن اکوی قلب جنین، جنینم تو هفته ۲۶ هیدروپس شد و از دست دادمش. بعدا خود جنین رو دادیم آزمایش و کروموزوم هاشو بررسی کردن یعنی همون کاری که تو امینوسنتز انجام میدن و جنین کاملا سالم بود از این جهت ولی قطعا یه مشکل دیگه ای داشته که هیدروپس شده بود 

2731
نمیخوام نا امیدت کنم ولی این طور جنین ها یه مشکلی دارن حتی اگه آمینوسنتز هم نرمال باشه  من بار ...

مال من ان تی هم بالا بود و غربالگری آنرمال جنین مشکل کروموزومی داره و از اینکه این مساله دوباره پیش بیاد بشدت وحشت دارم

نمیخوام نا امیدت کنم ولی این طور جنین ها یه مشکلی دارن حتی اگه آمینوسنتز هم نرمال باشه  من بار ...

شنبه دارممیرم مجوز بگیرم برای سقط حال روحیم افتضاحه از طرفی از سقط خیلی میترسم

مال من ان تی هم بالا بود و غربالگری آنرمال جنین مشکل کروموزومی داره و از اینکه این مساله دوباره پیش ...

خب پس علت هیدروپسش مشکل کروموزومی بوده و معمولا این نوع هیدروپس تکرار نمیشه 

اصلااااا نگران نباش 

من بارداری قبلیم که ۲۷ هفته هیدروپس شد با توجه به علت هیدروپسش و اینکه تو ماه بالا هیدروپس شده بود احتمال تکرارش رو میدادن ولی توکل کردم به خدا و مجدد اقدام کردم و الان دلبندم ۷ روزه که به سلامت به دنیا اومده. شما هم اصلا نگران تکرار این اتفاق نباش ولی حتما قبل از بارداری مجدد پیش یه پریناتالوژیست ویزیت بشو و تحت نظرش اقدام کن

شنبه دارممیرم مجوز بگیرم برای سقط حال روحیم افتضاحه از طرفی از سقط خیلی میترسم

خیلی متاسفم عزیزم 

میدونم چه روزها و لحظه های تلخی رو تجربه کردی ولی انشاالله به زودی رو به راه میشی و مجدد اقدام میکنی و این بار دلبندتو سلامت بغل میگیری 

من دوتا سقط تو دو ماهگی و یک هیدروپس تو اول هفت ماهگی داشتم ولی به لطف خدا الان بچم صحیح و سلامت بغلمه. پس توکلت به خدا باشه و نگران هیچی نباش 

خب پس علت هیدروپسش مشکل کروموزومی بوده و معمولا این نوع هیدروپس تکرار نمیشه  اصلااااا نگران نب ...

من سه روزه سقط کردم حال روحیم افتضاحه نمیدونم چجوری باید باهاش کنار بیام

من سه روزه سقط کردم حال روحیم افتضاحه نمیدونم چجوری باید باهاش کنار بیام

با تک تک سلول های وجودم درکت میکنم عزیزم چون تجربه کردم و هیچ چیزی جز گذر زمان حالت رو خوب نمیکنه 

سعی کن به خودت برسی از الان تا انشاالله بعد از سه چهار ماه مجددا اقدام کنی 

اقدام دوباره هم حالت رو خوب میکنه 

توکلت به خدا باشه 

درست میشه همه چی 

مرسی عزیزم ممنونم که وقت میذاری و جوابمو میدی امروز بعد دو روز که خونه مامانم بودم برگشتم خونه خودم سعی کردم با کارهای خونه خودمو سرگرم کنم اما بغض یه لحظه ولم نمیکنه حس میکنم از درون ریختم پایین خیلی حال بدی دارم نمیدونم کی به حالت عادی برمیگردم از طرفی از اقدام مجدد میترسم بشدت فاز بدی دارم ممنون میشم دعام کنین