2733
2734

عزیزم مبارکه منم برابارسوم مامان شدم خواهرم مدام میگه بروبندازز

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای تو رو خدا اینکارو نکن باز شوهرت میگفت یه حرفی ببخشید معذرت میخوام به خواهرت چه

بله دقیقامثلااونده دلسوزی کنه...نمیدونم چراانقدراصرارمیکنا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
تو نباید اصلا این اجازه رو بهش بدی تا این حد دخالت کنه. بگو ما تصمیممون اینه بمونه و اتفاقا خوشحال ه ...

بخداهمینوبهش گفتم کاش اصلاسرحرف بازنمیکردم نمیدونم چشه...بگومگه تومیخوای بزرگش کنی...

هی میگه من توجامعه م من بیرون میبینم اوضاع مالی و...بجه هات روانیت میکنن و...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت میخاستی یانه؟

حتی بهش فکرم نکرده بودم.کاملااتفاقی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخداهمینوبهش گفتم کاش اصلاسرحرف بازنمیکردم نمیدونم چشه...بگومگه تومیخوای بزرگش کنی... هی میگه من تو ...

به قول خودت شاید از سر دلسوزی میگه ولی هرچیزی هم حدی داره. اینطوری خودش رو سبک میکنه. بگو همسرم گفته حرفشم نزن و دیگه هم در این مورد صحبت نکن باهام. 

مگه سقط الکیه که آدم به یکی توصیه کنه؟! بعدم اگه شرایطش رو داری بعدها خیلی به نفعت میشه