2733
2734
اینطرف و اونطرف لپاش جوش زده و زبره و خشک نمی دونم چیکارش کنم و علتش چیه کسی بوده نی نیش اینجوری بوده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کمتر ببوسینش توی گرمای زیادم نباشه مرتبم صورتشو چرب کنین اگه اگزما باشه خوب میشه دختر منم همینجوری بود تازه از جای قرمزیه صورتش خون میومد روی بدنشم بود الان پمادشو که میزنم خوبه اما گاهی دوباره روی صورت و بدنش ظاهر میشن
خدایا شکرت
سلام الی جون نگران نباش دختر من دو سه هفته پیش اینطوری بود بردمش دکتر گفت چیزی نیست یه حساسیته میتونه به هر چیزی باشه دو تا پماد داد گفت با هم ترکیب کن روزی دوبار بزن اگه تا یک هفته رفت که چه بهتر وگرنه باز بیارش که خدا رو شکر با یه بار زدن رفع شد.یکی از پماداش فلوئوسینولون بود اون یکیش یادم نیست اگه خواستی برات میبینم البته دیشب خواهرم میگفت وزیر بهداشت اعلام کرده تا اطلاع ثانوی از مصرف پماد فوئوسینولون خودداری کنید چون حشره توش رویت شده.البته من خودم متوجه شدم تا قبل از حساسیتش همش با پودر صابون لباساشو میشستم ولی یه بار با پودر لباسشویی شستم اینجور شد دیگه همون پودر صابونو میزنم
خدایا........................................................
2706