2733
2734
عنوان

بهترین دبستان قم- دخترانه

| مشاهده متن کامل بحث + 35388 بازدید | 42 پست

چقدر زود ۸ سال گذشت!....

قصه نینی سایت شده قصه اون درختی که پسرک هر موقع نیازش داشت پیشش برمیگشت.

الان دبستان دخترانه لازم دارم اما انگار دبستان خوب وجود نداره

no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پارسين زبانش خيلي خوبه و لا غير

دختر برادرم اونجا ميرفت امسال اصلاً از آموزششون راضي نبود مديرشون آقاي هاشمي بود رفت حالا خانم هاشمي شده دلشم نمياد يك قرون از پولي كه از خانواده ها گرفته خرج بچه هاشون كنه . بريد از خودشون بپرسيد امسال چند تا اردو علمي و غير علمي بچه ها رو بردن؟ آزمايشگاه دارن؟

البته پرسنلشون خوبن ولي از نظر پول خرج كردن و آموزش امسال كه ضعيف بودن بعد رو نمي دونم.

سلام.

من دخترم سه سال هدی میرفت.

شانس آورد معلم های خوبی نصیبش شد که دوتاشون از هدی رفتن.

مدیریت نسبت به قبل ضعیف شده و کلاسها شلوغ و کوچیکه.

تفریح و اردوی خاصی هم نداشتن.

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....
سلام. من دو سال دبستان هدایت درس دادم. محیط آموزشی خیلی خوب. کادر عالی و مدیر خیلی با شخصیتی داره.

عزیزم شما معلم هستین؟

توکلهر دبستان پسرونه خوب میخوام میشه معرفی کنیدلطفا

سلام. من دو سال دبستان هدایت درس دادم. محیط آموزشی خیلی خوب. کادر عالی و مدیر خیلی با شخصیتی داره.

سلام. به نظر شما مدرسه هدایت محیطش بهتره یا توحید؟ هم از نظر اخلاقی هم مذهبی

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

سلام مدرسه رشدیه تو خیابون امام هم خیلی خوبه

چون رو دو نیم کره مغز باهم کار میکنن و بازی هایی که با بچه ها انجام میدن طبق اونه رابطه خیلی صمیمی بین کادر و بچه ها هست نه خییییییلی مذهبی ان نه غیر مذهبی و در کل من تو قم جایی رو نمیشناختم و خودم بچه تهرانم شانسی این مدرسه رو پیدا کردم اما وقتی با مدرسه های خوب تهران مقایسه میکنمش خیلی کم نداره ازشون....البته باز بستگی به معلم هر مقطع هم داره و توقعات شما از معلم چی باشه...دخترم من پیش یک پیش دو ...و تا سوم رو اونجا رفته خیلی راضی بودم فقط از وقتی انلاین شد میزان رضایتم یه کم کمتر شد که البته انگار قراره امسال حضوری باشه

شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !