2733
2734

من که نه بقیه رو نمیدونم 

حالا چرا انقدر عجله داری ؟ 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
من که نه بقیه رو نمیدونم  حالا چرا انقدر عجله داری ؟

من ی کاری دارم قاب برای یه پروژه مهم گرفتم با شیشه حالا این شیشه رو میخوام ببینم با میخ نگه دارم وصل کنم ب قاب میشکنه؟

چیزی واسه گفتن ندارم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی کاری دارم قاب برای یه پروژه مهم گرفتم با شیشه حالا این شیشه رو میخوام ببینم با میخ نگه دارم وصل ...

تا جایی که دیدیم هیچوقت قاب شیشه رو با میخ رو قاب سفت نمیکنن حتی قدیم هم از یه خمیر یا گچ برای این کار استفاده میکردن اگر هم میخ بخوای بزنی باید خیلی با دقت انجامش بدی توی بوفه قبلی خودم شیشه رو با میخ سفت کرده بودن ولی میخ ریز بود دیگه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2728
از خمیر یا گچ چجوری ؟

بابام یه خمیر درست میکرد قدیما دیده بودم میزدن دور تا دور شیشه ولی خوب چون کارشون این نبود خیلی تمیز در نمیومد

من متاسفانه بلد نیستم خمیر رو چطوری درست میکردم گچ هم خوب درست میکردم دور تا دورش رو با کچ سفت میکردن حالا بازم از یه قاب ساز بپرس کارت خراب نشه