2737
2739

جاری جدیدم ازم ده سال بزرگتره و کارمند هست و وضع مالی پدرش خیلی خوبه...من حسادت ک‌ه نه اما غبطه میخوردم ....

الان فهمیدم اون به اینگه من جوانتر هستم و یه بچه دارم و و از لحاظ زیبایی ازش سرترم و شوهرم برام خیلی طلا میخره و خانواده شوهرمم دوستم دارن، حسادت میکنه.....نگین چجوری فهمیدی ک جریانش مفصله....

الان عکس بچه مو ک استوری میذارم یا خودمو اصلا ریپلی نمیزنه همیشه هم خودم باهاش تماس میگیرم یا پیام میدم‌حتی سری آخر میخواست بره عروسی کلی باهاش حرفیدم‌و خواستم صمیمیت بینمون ایجاد بشه گفتم‌اماده شدی عکستو بفرست ببینم دیگه نفرستاد و اصلا بروی خودشم نیاورد...همیشه من باهاش خوبم اون انگار خودشو میگیره...هنوزم ازدواج نکردن نامزد هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجاست ک میگن باطن زندگی خودتون رو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنید

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738

ب نطرم جاریت نرمال تر از توعه 

جاری ک فامیل نمیشه 

من رفتارای جاریت بیشتر پسندیدم حقیقتش دوری دوستی 

صمیمیت شما اخرش باعث دعوا و دلخوری میشه 

همون سلام عیلک داشته باشید بس زیادم هست

2706