2737
2734
عنوان

ازدواج نکردم،31 سالمه رفتار مامانم داره داغونم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 24 پست
نمیدونم از شوهر کردن بترسم یا از ۳۵ ساله شدنمو مجردموندم

وای چطور تحمل میکنی خواهر جان واقعا که روحیه قوی داری

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عین تو ولی از طرف بابام این اتفاقا میافته.واییی اونجاکه میشینه پشت سر ادم با بقیه حرف میزنه خیلی بده

۳روز مارو برد مشهد خیلی اذیت شدیم اصلا نذاشت درست زیارت کنیم همش گفت من باید برگردم سرکارم.بعد دیروز که رسیدیم ۱۰ رفته ۱۳.۳۰ برگشته امروز بجا ۶.۳۰ ورداشته ۷.۳۰ ، ۸ رفته ویازده مرخصی گرفته برگشته.انقدر بهم فشار اومد چون اونجا بهمون ژتون مهمانسرای حرم رسید نذاشت بریم.

خلاصه الان میگم میخوام برم پیاده روی اربعین باید پاسپورتم درست کنم میایی امضا بزنی گفت نه نمیام برو بگو بابام مرده نیست.خودت هرکار میخوایی بکن. منم لجم گرفت گفت خوب باشه گواهی فوتت  بده ببرم تا دیگه نیاز به خودت نباشه.اصلا حالم بد شد فوریم معذرت خواهی کردم.

من یه دختر نزدیک ۳۱ سال که متولد هفتادم ومورد اخلاقی ندارم وعاقل وبالغ و رشیده ام حتی برا زیارت باید اذیت بشم. به جهنم منم نمیرم.دنیا که اینجور نمیمونه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731
من این شرایط داشتم جدا میشدم  البته بستگی ب شهرتون و فرهنگ و طرز تفکر خانوادتم داره ولی طرز فک ...

میترسم بخدا از تنها زندگی کردن،میترسم از در تنهایی پناه ببرم به یه پسر،تازه بدبخت تر بشم

کی میره خواستگاری کسی که تنها زندگی میکنه؟؟ 😐😐😐اولن که مگه تو عصر حجر زندگی میکنید دوما یعنی همه هدفت الان اینه خواستگار بیا‌د؟؟؟ چیزایی میخونیم اینجا

میترسم بخدا از تنها زندگی کردن،میترسم از در تنهایی پناه ببرم به یه پسر،تازه بدبخت تر بشم

خونه نزدیک خونه بابات اینا بگیر 

اگ میدونی حرفای مامانت دیگ غیر قابل تحمله 

البته مامانا همشون همینجورن دیگ کلی حرف میزنن ولی ته دلشون هیچی نیس

2740
کلا به همه چی

مامان منم مجرد بودم زیاد بهم گیر میداد از بس نگران بود چرا ازدواج نکردم البته ۲۶سالگی ازدواج کردم ولی خوب اون زمان به نظر مامانم دیر بود

ولی خودم پشیمانم چرا دیرتر ازدواج نکردم 

وای چطور تحمل میکنی خواهر جان واقعا که روحیه قوی داری

چیوووو

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜