2737
2734

قدجنین مشخص نیست .طول سرویکس خوبه چون دکترگفت اگه خوب نباشه باید دوخته بشه جفت جاش خوبه یا جاش خطرناکه

همه چیت خوبه

فقط بچه بریچه که تا اخر زایمان سفالیک میشه و میچرخه😃

۱۵ هفته و ۶ روزم هستی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرویکس چی نیازی به دوختن نداره

نه عالیه 

من ۱۸ هفته ۳۱ بود بازم نیازی به دوختن و سرکلاژ نبود، رسوندم تا حالا که ۳۸ هفته ام

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
اسی و بچه ها  من تو سونو انومالی نوشته شریان خون در سمت چپ زیاد شده  دکتر گفت اکو ...

اکو قلب بگیر انشالله که چیزی نیست الکی استرس نگیر